شهرداری نصب تابلو روزشمار برای پروژه‌ها را جدی بگیرد

شهرداری نصب تابلو روزشمار برای پروژه‌ها را جدی بگیرد

 

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری نصب تابلو روزشمار برای پروژه‌ها را جدی بگیرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مهدی حیدری در جلسه کمیسیون فنی عمرانی شورا پیرامون بررسی عملکرد سه ماهه نخست سال جاری عمرانی مناطق سه و چهار شهرداری همدان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت تعیین روز شمار برای وعده‌ ها، تاکید کرد: پروژه های شهرداری نیز باید از ابتدای آغاز عملیات اجرایی زمانبندی دقیق آنها از طریق تابلو روزشمار مشخص باشد.
حیدری در این خصوص اظهارداشت: نباید به گونه‌ای عمل کرد که موضوع نصب روزشمار برای پروژه‌ها به زمینه چالش بین شورا و شهرداری تبدیل شود با این عنوان که شهرداری به مصوبات شورا بی‌اعتنا است.
وی با بیان اینکه در پیروی از منویات مقام معظم رهبری، شورای شهر همدان موضوع نصب تابلو روز شمار برای پروژه‌های عمرانی را مصوب کرده و شهرداری ملزم به اجرای مصوبه است؛ اضافه کرد: در این راستا اولین تابلو در پروژه تقاطع غیر همسطح غدیر نصب شد که این تابلو نیز در برخی از اوقات خاموش است اما علی رغم وعده شهردار برای دیگر پروژه‌ها از جمله پروژه سردار شهید همدانی تابلویی نصب نشده است و ما به این موضوع گلایه داریم.
حیدری همچنین در ادامه با اشاره به مطالبه شهروندان برای ایجاد ایستگاه‌های اتوبوس در نقاط مختلف شهر، اظهار داشت: در جانمایی و تعیین محل ایستگاه‌ها نباید سلیقه‌ای عمل شود بلکه این یک موضوع کاملا تخصصی است و فرایندهای متعددی در جانمایی‌ها تعیین کننده است.
وی اضافه کرد: مدیریت شهری به مطالبات ساکنین در خصوص ایجاد ایستگاه‌های اتوبوس پاسخ دهد، اما این موضوع باید بر اساس اصول تخصصی در نقاط علمی و فنی ایجاد شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *