دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است

دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است

کامران گردان رئیس شورای شهر همدان در پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.


به گزارش رابط‎عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ متن پیام کامران گردان، رئیس شورا به شرح زیر است:

«فرا رسیدن ۳۱ شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس، مجالی است تا آرمان‌های پاک دلیرمردان سال های عشق و رشادت را مرور کنیم و با خون شهیدان، پیمانی تازه ببندیم.

دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت‌های مثال زدنی آنها جاودانه شد.

این هفته در واقع نمودار مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است؛ روزهایی که رشادت‌های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می‌توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.

این دوران، گویای مقاومت و مظلومیت ملتی است که با رهبری داهیانه حضرت امام(ره) و ایمان و توکل بر خداوند متعال و رشادت‌های سربازان اسلام، برگ زرینی را در تاریخ ثبت کردند.

تقارن این روزها با آغاز سال تحصیلی جدید، فرصت مغتنمی است تا تمامی دانشجویان و دانش‌آموزان به‌عنوان آینده‌سازان جامعه بتوانند با الگوپذیری از رشادت‌های شاگردان مکتب عاشورا در جبهه‌های دفاع، با پشتکار و تلاش و خلاقیت، دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مأیوس کنند.

اینک در آغاز سالروز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس به احترام دلاورمردان ۸ سال ایثار و استقامت، بر پا ایستاده و سرتعظیم فرود آوریم.

ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به ملت دلاور و رزمنده ایران اسلامی به‌ویژه مردم شریف شهر همدان، یاد و خاطره رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند منان خواهانم تا ما را در راستای حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب یاری دهند.»

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *