بی توجهی مالکان علت بلاتکلیفی هتل ندیمی

بی توجهی مالکان علت بلاتکلیفی هتل ندیمی

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان اظهار کرد: هتل نیمه کاره ندیمی در مجاورت بوستان مردم سال‌هاست که به سیما و منظر شهر همدان آسیب زده و علت اصلی بلاتکلیفی این پروژه، بی توجهی و عدم پیگیری مالکان است.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، سعید نظری در جلسه کمیسیون بند ۲۰ که با حضور دادستان همدان برگزار شد، با اشاره به اینکه این ساختمان نیمه‌کاره که روزگاری قرار بود به یک هتل مجلل تبدیل شود، افزود: این پروژه سال‌هاست که به حال خود رها شده و در بلاتکلیفی مطلق به سر می‌برد و با وجود جلسات و پیگیری‌های متعدد از سوی مجموعه مدیریت شهری و سایر دستگاه ها، متأسفانه هیچ اراده‌ای از طرف مالکان برای تعیین تکلیف این پروژه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه چند ماه قبل جلسه مفصلی با حضور نماینده مالکان، شهردار، رئیس شورا و روسای کمیسیون‌های شهرسازی، عمرانی، خدمات‌شهری و فرهنگی و گردشگری در این خصوص برگزار شد، گفت: متأسفانه مالکان هیچ توجهی به تصمیمات و توافقات مهم اتخاد شده ندارند و همین موضوع باعث شده این پروژه با گذشت بیش از دو دهه آن هم در یکی از بهترین نقاط گردشگری شهر همدان بدون استفاده بماند و به سیما و منظر شهری آسیب برساند.

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان تصریح کرد: این پروژه به قدری طولانی و فرسایشی شده که حتی موضوعات دیگر شهری را نیز تحت تأثیر قرار داده تا جایی که برای جذب سرمایه‌گذار به نوعی ضد تبلیغ محسوب می‌شود و به یکی از پاشنه آشیل‌های مدیریت شهری تبدیل شده است.

وی با تأکید بر اینکه این پروژه باید در اسرع وقت تعیین تکلیف و نهایی شود، افزود: این آخرین فرصت برای تعیین وضعیت این هتل نیمه کاره به مالکان است و درخواست داریم در کوتاه‌ترین زمان وضعیت این پروژه را مشخص کنند، چرا که وقت کشی در این پروژه دیگر جایز نیست.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *