برای بی‌تدبیری‌های کمبود آب از مردم دانای همدان عذرخواهی می‌کنم

برای بی‌تدبیری‌های کمبود آب از مردم دانای همدان عذرخواهی می‌کنم

 

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر همدان گفت: امروز مسئله اول همدان،کمبود آب است و برای این بی تدبیرها از مردم دانای همدان عذرخواهی می‌کنم.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید در نطق پیش از دستور جلسه صحن شورا افزود: مطالبه گری از وظایف و حقوق حقه اعضای شوراهای شهر است.
وی اظهار کرد: طبق قانون اساسی، عضو شورای اسلامی شهر می‌تواند در حوزه انتخابیه خود مشکلات شهر را بررسی کرده و ضمن ارائه راهکار به مسؤولان مربوطه اطلاع دهد.
کاوسی امید با اشاره به بحران بی آبی همدان اظهار کرد: مسئله مهم امروز شهر ما نبود آب است که مردم را با چالش مواجه کرده و این در حالی است که از گذشته مسؤولان دلسوز و متخصص این حوزه بحران آینده را گوشزد کرده بودند.
وی با بیان اینکه قرارگاه خاتم الانبیا(ص) پیمانکار پروژه آب رسانی از سد تالوار به همدان است و هم اکنون شبانه روز مشغول کار هستند، یادآور شد: فعالیت‌های این قرارگاه و مسؤولان مربوطه قابل تقدیر است.
رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: در حال حاضر با درمان مسکن بحران فعلی آب در کوتاه مدت با حفر چاه و اجاره چاه‌های آب کشاورزی و چشمه‌های بالادستی همدان می‌توان تا حدودی مشکل آب را برطرف کرد.
کاوسی‌امید با اشاره به اینکه از ماه رمضان گذشته مشکلات کمبود آب شروع شد، گفت: در این راستا هشدارهای لازم به مردم داده نشد و به جدول قطعی‌های فعلی هم چندان عمل نمی‌شود.
وی اضافه کرد: شهرداری همدان هم در کمک به همشهریان در بخش آب غیر شرب اقدامات خوبی داشته که قابل تقدیر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *