اتمام پل های نیمه تمام پایان راه شورای ششم نیست

اتمام پل های نیمه تمام پایان راه شورای ششم نیست

رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی همدان با بیان اینکه اتمام پروژه‌های نیمه تمام پایان راه دوره ششم شورای شهر در حوزه پروژه‌های حمل و نقل و بهبود کیفیت حمل و نقل نخواهد بود، گفت در گام‌های بعدی پروژه‌های موثر، مطالعه شده، علمی و دقیق با تعریف بر مبنای تمام اصول و ضوابط مدیریت پروژه آغاز شده و در دوره معینی به بهره‌برداری برسد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مهدی حیدری در کمیسیون فنی عمرانی شورا با موضوع بررسی مطالعات ترافیکی تقاطع بابک، میدان پیشاهنگی و مدرس، با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دلاوری‌ها و پایمردی‌های رزمندگان، شهدا، ایثارگران و جانبازان را گرامی می‌داریم.
وی با تقدیر از زحمات و اقدامات مردمی در ایام اربعین حسینی گفت: اقدامات خوب و شایسته‌ای طی این ایام در میزبانی از زایران حسینی انجام شد.
رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی همدان بیان کرد: در شهر همدان یکی از وظایف اصلی مدیریت شهری را اصلاح گره‌های ترافیکی و نقاط حادثه‌خیز می‎دانیم.
حیدری اتمام پروژه‌های نیمه تمام ترافیکی را گام اول در اصلاح گره‌های ترافیکی و نقاط حادثه‌خیز دانست و افزود: در صدر این موضوع اتمام تقاطع غیر همسطح شهید همدانی، تقاطع غیرهمسطح غدیر و پارکینگ آقاجانی‌بیگ مد نظر بود.
وی با تأکید بر اینکه اتمام پروژه‌های نیمه تمام پایان راه دوره ششم شورای شهر در حوزه پروژه‌های حمل و نقل و بهبود کیفیت حمل و نقل نخواهد بود، تصریح کرد: در گام‌های بعدی پروژه‌های موثر، مطالعه شده، علمی و دقیق با تعریف بر مبنای تمام اصول و ضوابط مدیریت پروژه آغاز شده و در دوره معینی به بهره‌برداری برسد.
رییس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی همدان ادامه داد: اکنون یکی از مشکلات و گره‌های ترافیکی را در آرامگاه بوعلی سینا شاهد هستیم که باید تدابیری به منظور رفع مشکل در این منطقه اندیشیده شود.
حیدری یکی از بحرانی‌ترین نقطه‌های ترافیکی را در آرامگاه بوعلی سینا دانست و خاطرنشان کرد: اکنون تعداد خودروها به میزانی است که می‌توانیم برای رفع مشکل ترافیک گامی برداریم و با افزایش تعداد خودروها باید طرح‌های ترافیکی نیز به روز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *