بیانیه شورای اسلامی شهر همدان در محکومیت اغتشاشات و توهین به مقدسات

بیانیه شورای اسلامی شهر همدان در محکومیت اغتشاشات و توهین به مقدسات

شورای اسلامی شهر همدان حتک حرمت‌ اغتشاشگران به قرآن، اماکن مذهبی، مساجد و تخریب اموال عمومی را محکوم کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان در این بیانیه آمده است: حادثه ای که چندی قبل روی داد، چالش ناخواسته و غیر منتظره ای را در کشور رقم زد که برخی از این حواشی تلخ و زیان بار، امنیت عمومی جامعه را نشانه گرفته است.
با وجود تاکید صریح روسای قوای سه گانه مبنی بر پیگیری علت و ماهیت حادثه بوجود آمده، متاسفانه بار دیگر شاهد موج سواری معاندین و سوءاستفاده آنها از احساسات مردمی در این زمینه هستیم که اتفاقات ناگواری را در کشور رقم زده است.
در این بین رسانه های فارسی زبان وابسته به رژیم منحوس آل سعود و خاندان سلطنتی دولت خبیث انگلیس و لندن نشین و برخی چهره های داخلی کاملا هماهنگ و همسو با یکدیگر آتش کینه توزی و فتنه گری را در کشور شعله ور کرده اند که متاسفانه نتیجه آن اغتشاش و بی نظمی در جامعه بوده است که دشمن باید بداند این تحرکات و اقدامات سازماندهی شده همچون گذشته محکوم به شکست است.
در حوادث چند روز اخیر متاسفانه این بار اغتشاشگران در اقدامی بسیار شنیع به قرآن کریم اهانت کردند که دل تمامی مسلمانان را به درد آورد و این اقدام به شدت محکوم است.
تمامی گروهک‌های تروریستی و تجزیه طلب بدانند مردم فهیم و انقلابی هیچ‌گاه اسیر جوسازی ها و سیاه نمایی‌های این معاندین نخواهند شد و همواره در مسیر اعتلای کشور و نظام گوش به فرمان ولی‌امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) خواهند بود و این توطئه های شوم را بار دیگر خنثی خواهند کرد و روسیاهی را برای آنها به یادگار خواهند گذاشت.
ضمن تقدیر و تشکر از رشادت ها و جان فشانی‌های عوامل امنیتی، انتظامی، آتش نشانان و سایر عزیزان همیشه در صحنه؛ از عموم مردم عزیز ایران به ویژه مردم ولایی و انقلابی دارالجهاد همدان که با هوشیاری و بصیرت همیشگی خود نقشه ها و دسیسه های دشمنان را به خوبی شناخته و این تحرکات تروریستی را محکوم کرده اند، تقدیر و تشکر می‌کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *