نقش‌آفرینی شوراها در مسیرِ حلقه وصل مردم و مسئولان

نقش‌آفرینی شوراها در مسیرِ حلقه وصل مردم و مسئولان

کامران گردان، رئیس شورای شهر همدان طی ارسال پیامی، ۹ اردیبهشت‌ماه، سالروز تأسیس نهاد مقدس شوراهای اسلامی شهر و روستا و تحقق آیه شریفه «و امرهم شورا بینهم» را تبریک گفت.


به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ در متن وی آمده است:
۹ اردیبهشت‌ماه، سالروز تأسیس نهاد مقدس شوراهای اسلامی، سالروز رویدادی بزرگ در کشور است که بی‌تردید نشان از تعمیق مردم‌سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.
نمایندگان پارلمان شهری همدان در مسیرِ حلقه وصل مردم و مسئولان، نقش‌آفرینی می‌کنند.
اکنون که ۵ دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را پشت سر می‌گذاریم، فراز و نشیب‌های حاکم بر این نهال رو به رشد و بالندگی آن بیش از همیشه نمایان شده است.
یکی از مهم‌ترین اهداف شورا، پیشبرد سریع برنامه‌های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، آموزشی و سایر امور رفاهی است؛ از این‌رو این امور با همکاری مردم و نخبگان، امکان‌پذیر خواهد بود.
به طور قطع کار و تلاش بی‌منت در نهاد شورا با اساسی‌ترین نیازهای شهروندان مرتبط بوده و بهترین شیوه مردم‌سالاری در این نهاد، تحقق یافته است؛ به طوری که ارتباط دائم و نزدیک شهروندان با نمایندگان خود، اعتماد مردم به مجموعه حاکمیت محلی را جلب می‌کند و این مهم به گامی برای حرکت به سوی شرایط بهتر تبدیل شده است.
اینجانب به نمایندگی از نمایندگان همدان در پارلمان شهری، سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی شهر را تبریک می‌گویم و بر خود وظیفه می‌دانم از پیگیری، تلاش و مساعدت‌های این مجموعه مردمی، در راستای پیشبرد اهداف شهر و شهرداری که یقیناً حاصل همدلی و همکاری مضاعف بین اعضای شورای اسلامی شهر بوده است، قابل قدردانی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *