تذکرات به شهرداری، مجریان را به تحرک وامی‌دارد

تذکرات به شهرداری، مجریان را به تحرک وامی‌دارد

رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری پاسخ تذکرات اعضا را به صورت کتبی ارائه کرد و معتقدم این تذکرات خوب است چراکه مجریان را به تحرک وامی‌دارد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمود مسگریان در جلسه ۱۳۵ صحن شورا با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان، اظهار کرد: این حضور یک بار دیگر خورشیدی درخشان بر تارک کشور شد و مردم در ۹۰۰ شهر، مبارزه با استکبار را با این حرکت نشان دادند.
وی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان داد که مردم ایران در سراسر کشور وقت‌شناس و بصیر هستند، گفت: انقلاب اسلامی ثمره خون پاک هزاران شهید است و مردم در دفاع از انقلاب و خون‌های پاک شهدا با وجود برخی ناراحتی‌ها، نارضایتی و اعتراض‌ها به پا خواستند.
رییس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: با وجود نگرانی‌ها در خصوص برخی ایرادها در برنامه‌های اجرایی اما مردم در پایبندی به آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی استوار هستند و نشان دادیم ایران یک کشور با ثبات است.
مسگریان با تأکید بر اینکه با وجود اتفاقات پیش آمده مشکلی برای درخت تنومند انقلاب اسلامی پیش نمی‌آید، افزود: امید است مسیولین در این مسیر درس خدمت‌رسانی بیشتر به مردم را بیاموزند و در شواری شهر همدان نیز با حفظ وحدت، هماهنگی و همدلی سعی بر آن است که موارد ابلاغی به جامعه نشانه وحدت باشد.
وی با بیان اینکه سعی بر آن است در راستای مسئولیت و سوگند یاد شده و آنچه به نفع مردم است، عمل کنیم، تصریح کرد: تفاوت نظر و سلیقه طبیعی است اما برای خدمت به مردم و در راستای اهداف نظام، متحد هستیم.
رییس شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: شهرداری پاسخ تذکرات اعضا را به صورت کتبی ارائه کرده است و معتقدم این تذکرات خوب است چراکه مجریان را به تحرک واداشته و تلاش آنها را برای اجرای نظرات اعضا و مصوبات شورا مضاعف می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *