بادامی‌نجات عضو ستاد مرکزی کمیته اجرایی تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و شورای عالی استان‌ها شد

بادامی‌نجات عضو ستاد مرکزی کمیته اجرایی تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و شورای عالی استان‌ها شد

حمید بادامی نجات عضو ستاد مرکزی کمیته اجرایی تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و شورای عالی استان‌ها شد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، حمید بادامی نجات نایب رئیس شورای عالی استان‌ها و شورای شهر همدان در حکمی از سوی علیرضا احمدی و محسن حاجی میرزایی به عضویت ستاد مرکزی کمیته اجرایی تفاهم نامه مشترک شورای عالی استان‌ها و آموزش و پرورش منصوب شد.
بر اساس این گزارش، در اقدامی کم سابقه علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان‌ها و محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حکمی مشترک حمید بادامی نجات نماینده استان همدان و نایب رئیس شورای عالی استان‌ها را به عضویت ستاد مرکزی کمیته اجرایی تفاهم نامه مشترک وزارت آموزش و پرورش و شورای عالی استان به مدت ۲ سال منصوب کردند.
در این حکم آمده است:
به استناد بند «۲_۲» ماده «۲» دستورالعمل اجرایی تفاهم نامه مشترک وزارت آموزش و پرورش و شورای عالی استان‌ها مورخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ از تاریخ صدور این حکم به مدت دو سال به عضویت ستاد مرکزی کمیته اجرایی منصوب می‌شوید. با عنایت به اینکه تفاهم نامه همکاری با هدف بهره گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود در شوراهای آموزش و پرورش و شورای عالی استان‌ها منعقد گردید بی تردید حضور فعال و ارزشمند جنابعالی در جلسات کمیته اجرایی و همکاری صمیمانه با سایر اعضا موجبات تحقق امر مشارکت و اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را فراهم خواهد آورد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *