شهرداری راهکار عملی و کاربردی برای حل مشکل ترافیک ارائه دهد

شهرداری راهکار عملی و کاربردی برای حل مشکل ترافیک ارائه دهد

رییس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه به منظور حل و تخفیف مشکل ترافیکی همدان باید شهرداری و مسئولان مربوطه راهکارهای عملی و کاربردی ارائه دهند، گفت: تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله راهکارها به این منظور است.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمود مسگریان در جلسه صحن شورا با گرامیداشت ایام سالگرد شهادت شهید سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس، اظهار کرد: این شهدا در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و برقراری امنیت در منطقه جان خود را فدا کردند.
وی با بیان اینکه همه مدیون شهدا هستیم، گفت: حضور پرشور مردم همدان در استقبال از پیکر شهدای گمنام نشانگر تعهد و پایبندی این ملت شریف با وجود تنگناها و مشکلات، نسبت به آرمان‌های امام (ره) و شهدا بوده که این مهم قابل تقدیر و ستودنی است.
رییس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: شهدا ناظر بر اعمال ما هستند و امید است در انجام وظایف خود و پیروی از راه این عزیزان موفق باشیم.
مسگریان در ادامه به وضعیت نامطلوب ترافیکی در شهر همدان اشاره کرد و افزود: با وجود اینکه در فصل گردشگری نیستیم اما در برخی محورها شاهد ترافیک‌های بسیار سنگین در بعضی ساعات هستیم.
وی با تأکید بر اینکه به منظور حل و تخفیف مشکل ترافیکی باید شهرداری و مسئولان مربوطه راهکارهای عملی و کاربردی ارائه دهند، تصریح کرد: تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله راهکارها به این منظور است.
رییس شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: شهرداری باید نسبت به افزایش اتوبوس‌های درون شهری در راستای رفع مشکل ترافیکی با هدف استفاده بیشتر مردم از حمل و نقل عمومی و کاهش استفاده از خودروهای شخصی و تک سرنشین تلاش و برنامه‌ریزی داشته باشد.
مسگریان با تأکید بر اینکه مسئولیت حل مشکل ترافیکی بر عهده شهرداری و شورای ترافیک است، خاطرنشان کرد: امید است با برنامه‌ریزی بیشتر و بهتر شاهد تخفیف این مشکل در سطح شهر همدان باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *