تصمیم جدی مدیریت شهری در ساماندهی بازار روزها اتخاذ شود

تصمیم جدی مدیریت شهری در ساماندهی بازار روزها اتخاذ شود

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با بیان اینکه تصمیم واحد و جدی مدیریت شهری در ساماندهی بازار روزها اتخاذ شود، گفت: وضعیت شهر به ویژه در بحث ساماندهی وانت بارهای عرضه میوه خوب نیست.


علی‌اکبر نظری در جلسه کمیسیون خدمات شهری با موضوع ساماندهی بازار روزها اظهار کرد: مردم در بحث بازار روزها و ایجاد مزاحم و مسایلی در این خصوص به ویژه در کوی خاتم به ستوه آمده‌اند.
وی با بیان اینکه در صورت عدم مدیریت مشکلات بازار روزها و حل و فصل آن، یکی از مسایل در بزه‌های اجتماعی این موضوع خواهد بود، گفت: بازار روزها انواع مشکلات و مسایل را برای مردم ایجاد کرده است.
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان بیان کرد: اراده و نقش حاکمیت در ساماندهی دستفروشان و وانت بارهای عرضه کننده میوه کجاست؟
نظری با تأکید بر اینکه با توجه به مشکلات اجتماعی و اقتصادی و موضوع بیکاری، نمی‌گوییم دستفروش‌ها را حذف کنند بلکه آنها را ساماندهی کنند، افزود: بازار روزها، دستفروشان و وانت باری‌ها در مناطق دارای کمترین آسیب اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ساماندهی شوند.
وی خواستار تصمیم واحد و جدی مدیریت شهری در ساماندهی بازار روزها شد و تصریح کرد: شورای تأمین را بکار بگیرید که خواسته‌های شهرداری را در نظر بگیرد؛ متأسفانه هیچ مدیریت و اعمال قانونی در این مباحث نیست.
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان ادامه داد: استاندار، فرماندار، راهنمایی و رانندگی و دستگاه قضا در این موارد ورود کرده و اعمال قانون کنند.
نظری با بیان اینکه وضعیت شهر به ویژه در بحث ساماندهی وانت بارهای عرضه میوه خوب نیست، خاطرنشان کرد: باید قانون‌مندی را در شهر تقویت و بی‌قانونی را کمرنگ کنیم .
وی با تأکید بر اینکه به منظور به حداقل رساندن مسایل و مشکلات باید تدابیری در این قضایا اندیشیده شود، یادآور شد: در صورت عدم توجه به این مهم و عدم چاره‌اندیشی آسیب آن برای شهر و شهروندان خواهد بود.

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان در پایان اظهار کرد: اعمال مدیریت در زمینه ساماندهی بازار روزها، دستفروشان و وانت بارهای عرضه میوه با شهرداری و سازمان مربوطه است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *