ساخت پارک رضوان اولویت‌ منطقه ۳ شهر همدان

ساخت پارک رضوان اولویت‌ منطقه ۳ شهر همدان

در دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر همدان و مسؤولان شهرداری با مردم منطقه ۳ شهر که عصر شنبه در مسجد پیغمبر(ص) کوی رضوان برگزار شد بر ضرورت حل مشکلات این منطقه تأکید و عنوان شد: هرچه سریعتر زمین اختصاص یافته به منظور ایجاد پارک رضوان تعیین تکلیف و این پارک احداث شود.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، در دیدار مردمی اعضای شورای اسلامی شهر همدان و مسؤولان شهرداری با مردم منطقه ۳ بر ضرورت حل مشکلات این منطقه تأکید و عنوان شد: هر چه سریعتر زمین اختصاص یافته به منظور ایجاد پارک رضوان در این منطقه تعیین تکلیف و این پارک احداث شود.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این دیدار با بیان اینکه سرپرست منطقه ۳ شهرداری از نیروهای جوان و کارآمد است گفت: کارهای اجرایی بر عهده شهرداری است و این نهاد مسؤول نظارت بر انجام کارها است.
کامران گردان با اشاره به اینکه مشکلات منطقه احصا شده است بیان کرد: شهرداری تاکنون اقدامات زیادی در زمینه آسفالت و جدول‌گذاری در این منطقه انجام داده است.
وی با بیان اینکه عقب افتادگی در منطقه زیاد است اظهار کرد: امیدواریم با بودجه ناچیز شهرداری بتوانیم مشکلات این منطقه را حل کنیم.
گردان با بیان اینکه زمین در نظر گرفته شده برای احداث پارک در حیطه سه اداره است بیان کرد: این زمین مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه قول می‌دهیم برای بازگشایی معابر اقدام کنیم گفت: امروز مشکل اساسی این منطقه ایجاد پارک برای جوانان است.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز با بیان اینکه ۱۰ متری رضوان جزو مناطق توانمندسازی شهر به شمار می‌آید گفت: امسال بودجه‌ای برای این منطقه در راستای حل مشکلات آن در نظر گرفته شده است.
حمید بادامی‌نجات به صدور مجوز رایگان برای ساخت و ساز در این محلات اشاره و بیان کرد: شهرداری پروانه رایگان احداث ساختمان تا ۲.۵ طبقه را در مناطق حاشیه‌ای و توانمند سازی شهر صادر می‌کند.
وی به ایجاد فضای سبز برای این منطقه اشاره و اظهار کرد: دنبال راهکاری هستیم که بتوانیم هر چه سریعتر زمین مورد نظر را تعیین تکلیف کنیم.
سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری نیز در این دیدار با بیان اینکه ۸ میلیارد تومان بودجه برای آسفالت منطقه ۳ در نظر گرفته شده است گفت: یک میلیارد تومان نیز از منطقه یک به منظور آسفالت به منطقه سه اختصاص یافته است.
رضا ابرار خرم با اشاره به گستردگی منطقه ۳ عنوان کرد: اگر مشکلات منطقه ۳ در بودجه ۹۸ در نظر گرفته نشده باشد یقیناً ردیف اعتباری با جابه جایی اعتبارات به این منطقه اختصاص خواهد یافت.
سرپرست منطقه ۳ شهرداری همدان نیز با اشاره به اینکه تاکنون اقدامات زیادی در این منطقه انجام شده است بیان کرد: اصلاح هندسی و ترمیم و اصلاح ورودی منطقه انجام شده است.
محمدرضا فیضی منش با بیان اینکه ۲۰۰ میلیون تومان برای اجرای پیاده روسازی در این منطقه در نظر گرفته شده است گفت: احداث پارک رضوان از اولویت‌های این منطقه است.

 

 

 

انتهای پیام/

به گزارش روزنامه هگمتانه/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *