قدردانی اعضای شورا از زحمات تیم پزشکی در مبارزه با کرونا

قدردانی اعضای شورا از زحمات تیم پزشکی در مبارزه با کرونا

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: اعضای شورای اسلامی شهر همدان از پزشکان، پرستاران و مجموعه دست‌اندرکار پزشکی و ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با ویروس کرونا در کشور به‌ویژه ستاد استان همدان، قدردانی می‌کنند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، کامران گردان در هشتاد و نهمین جلسه صحن شورا افزود: بی‌شک تلاش شبانه‌روزی این کادر دلسوز و وظیفه شناس در لباس سفید خدمت برای مبارزه با ویروس کرونا، با ارزش است و به‌طور قطع کمتر از زحمات ایثارگران در دوران دفاع مقدس نیست.
گردان اضافه کرد: مردم قدرشناس همدان، کماکان قدردان زحمات و تلاش بزرگواران و دست‌اندرکاران برای مبارزه با این بیماری، هستند.
وی اظهار کرد: خداوند حافظ سفیدپوشان خط مقدم مبارزه با این بیماری، باشد که امیدواریم هر چه سریع‌تر، شیوع گسترده این ویروس کاملاً کنترل شود.

بادامی نجات: توزیع بودجه مدیریت شهری باید عادلانه باشد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز در این جلسه با تأکید بر اجرای طرح‌هایی اولویت دار در بودجه ۹۹ شهرداری گفت: توسعه متوازن باید در تمامی نقاط شهر اتفاق بیفتد و پروژه‌ها نیز بر اساس اولویت‌ها اجرا شود.
حمید بادامی نجات اضافه کرد: تمامی اعضای شورا بر توزیع متوازن بودجه مدیریت شهری تأکید دارند و این رویکرد مورد توجه ما است.

مولوی: توزیع متوازن بودجه، کیفیت بالای زندگی در تمامی محلات را به دنبال دارد

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان نیز گفت: در راستای عدالت اجتماعی و توسعه پایدار و متوازن مناطق کمتر توسعه یافته از سرفصل بودجه‌های پیشنهادی سال ۹۹ شهرداری منطقه ۳ همدان، حدود ۱۶ میلیارد ریال به پروژه‌های پیاده‌راه سازی کوی رضوان؛ تملک و بازگشایی خیابان ۲۴ متری جاده مزدقینه؛ بازسازی و بهسازی پارک کوی جنت؛ احداث پارک محله سیلو؛ بهسازی و نوسازی پارک زمین شهری و احداث سوله ورزشی کوی جنت اختصاص پیدا کرد.
ابراهیم مولوی با بیان اینکه در این زمینه نظر اعضای شورای اسلامی شهر مثبت بود و در بودجه هزار میلیارد تومانی شهرداری همدان مورد تأیید و تصویب قرار گرفت، افزود: امیدواریم در سال ۱۳۹۹، این پروژه‌ها به مردم شریف و نجیب محلات و مناطق یاد شده، تقدیم شود.
مولوی اضافه کرد: تمام تلاش مدیریت‌ شهری، ایجاد تعادل و توازن در پیشرفت و توسعه مناطق کمتر توسعه یافته است تا به یک درصد از توسعه پایدار و پیشرفت، دست یابند و این مهم موجب ایجاد کیفیت بالای زندگی در تمامی محلات و مناطق کلان‌شهر همدان شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *