ایجاد زیرساخت‌های امنیتی برای سلامت مردم از سیاست‌های اصلی شورای پنجم

ایجاد زیرساخت‌های امنیتی برای سلامت مردم از سیاست‌های اصلی شورای پنجم

رئیس و اعضای کمیسیون خدمات شهری شوریای اسلامی شهر همدان از مکان‌های جانمایی شده برای نصب و بهره برداری پنج سازه ترافیکی که در قالب پل عابر پیاده در نظر گرفته شده بازدید به عمل آوردند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان به نقل از روزنامه هگمتانه، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا در این بازدید گفت: برای راه‌اندازی و بهره برداری پل‌های عابر پیاده و سازه‌های ترافیکی از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.
علی فتحی افزود: توجه به حقوق عامه و ایجاد زیرساخت‌های امنیتی برای سلامت مردم جزو سیاست‌های اصلی شورای پنجم بوده و خود را موظف به تأمین امکانات برای رفاه حداکثری شهروندان می‌دانیم.

سلماسی: توجه به درختان در نصب سازه‌های ترافیکی

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان ایجاد سازه‌های تسهیل گر در رفت و آمد شهروندان و تجهیز و نگهداری پل‌های عابر پیاده را شایسته تقدیر دانست و بر توجه به درختان در نصب سازه‌های ترافیکی تأکید کرد.
رضوان سلماسی با مهم شمردن حفظ فضای سبز شهری افزود: در نصب هرگونه سازه در شهر اعم از سازه‌های ترافیکی و یا پروژه‌های عمرانی، دست اندرکاران امر باید از فضای سبز و درختان موجود در شهر صیانت کنند.
وی وجود درختان و فضای سبز پیرامون زندگی شهروندان را مایه نشاط و سرزندگی دانست و اظهار کرد: حفظ فضای سبز تعهد انسانی ماست که لازم است به عنوان میراث برای آیندگان باقی بماند.
سلماسی همچنین نگهداری از طبیعت را وظیفه ذاتی انسان‌ها دانست و افزود: وجود چشم انداز طبیعی در شهر مایه ارتقا ارزش‌های زیست محیطی مناطق شهری است، بنابراین از شهروندان نیز انتظار همیاری در نگهداری و توسعه فضای سبز شهری داریم.

غفاری: به مراقبت از اندوخته‌های زیست محیطی توجه جدی داریم

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان هم در این بازدید گفت: حفظ جان انسان‌ها اولویت اساسی مدیریت شهری است که در کنار آن به موضوع محیط زیست و مراقبت از اندوخته‌های زیست محیطی نیز توجه جدی داریم.
وحید غفاری خاطرنشان کرد: بازسازی، تجهیز و حفظ سازه‌ها و امکانات ترافیکی با هزینه‌های بالا در حال انجام است بنابراین با بهره‌وری و صرفه‌جویی و نیز دلسوزی کارکنان این سازمان به دنبال کاهش هزینه و افزایش کیفیت خدمات در مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهر همدان هستیم.
وی با تأکید بر ترسیم چشم انداز و برنامه‌ریزی در مدیریت کنترل ترافیک شهری افزود: در افق پیش رو نیازسنجی و امکان‌سنجی توسعه زیرساخت‌های کنترل ترافیک در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد که با هدایت شهردار و حمایت شورای اسلامی شهر این مهم ممکن خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *