توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی، خواب و خیالی بیش نیست

توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی، خواب و خیالی بیش نیست

پیام رییس شورای اسلامی شهر همدان به مناسبت ۲۲ بهمن:
۲۲ بهمن‌ماه یادآور سالروز پیروزی با شکوه و عزتمندانه مردم ایران در برابر ظلم، فساد و نابرابری در سال ۱۳۵۷ است؛ انقلابی که به برکت خون پاک شهدا به پیروزی رسید تا ظهور حضرت بقیه‌الله (عج) استوار خواهد ماند و همه باید قدردان این نعمت و موهبت الهی باشیم.
در طول ۴۴ سال گذشته نهال روسته انقلاب اسلامی بارها مورد هجمه دشمنان داخلی و خارجی قرار گرفته است که به پشتوانه سرمایه عظیم حمایت مردمی و هدایت رهبری فرزانه، توطئه‌های شوم معاندان یکی پس از دیگری خنثی شد.
بر همگان روشن است که دشمنان نه تنها در عرصه نبرد حقیقی بلکه در فضای مجازی و به طرق مختلف، عزم خود را برای از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی جزم کرده‌اند و در این مدت به ویژه طی یک سال گذشته به هر ریسمانی برای تحقق این خیال خام چنگ زدند اما این مردم هوشیار و آگاه ایران اسلامی بودند که با دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، رهبر کبیر انقلاب و
شهدا، استوارتر از همیشه این درخت تنومند را با نثار جان و خون خود آبیاری کردند.
۲۲ بهمن چهل‌وپنجمین بهار انقلاب را در حالی به جشن و سرور می‌نشینیم که با گذر از فراز و نشیب‌های بسیار به این مهم آگاه هستیم که بدخواهان همچنان نقشه‌های شوم بسیاری برای به زانو درآوردن ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی در سر می‌پرورانند.
انقلاب سال ۱۳۵۷ مردم ایران برای رهایی از ظلم و وابستگی بود و دشمنان بدانند تا ایران و ایرانی پابرجاست، نظام مقدس جمهوری اسلامی مقتدرتر از گذشته در مقابل یاوه‌گویی‌ها و تهدیدها ایستاده است و این توطئه‌ها خواب و خیالی بیش نیست.
امسال در روز پیروزی انقلاب اسلامی با شکوه‌تر از هر سال و در حمایت از نظام مقدس اسلامی یک صدا به میدان می‌آییم و در بیعت با انقلاب، ندای لبیک به امام و رهبری را بلندتر از همیشه فریاد خواهیم زد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *