وجود امام حسین(ع) علت بقای اسلام است

وجود امام حسین(ع) علت بقای اسلام است

رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه امام حسین(ع) خلاصه وجود امیرالمؤمنین(ع) و فاطمه زهرا(س) است، گفت: وجود این حضرت علت بقای اسلام عزیز شد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمود مسگریان در صحن فوق‌العاده شورای اسلامی شهر با تبریک اعیاد بزرگ شعبانیه، اظهار کرد: پیامبر در مقام امام حسین(ع) فرمود، مقام حسین‌ بن علی(ع) در آسمان بالاتر از مقام وی در زمین است.
وی با بیان اینکه امام حسین(ع) خلاصه وجود امیرالمؤمنین(ع) و فاطمه زهرا(س) است، گفت: وجود این حضرت علت مبقیه اسلام عزیز شد.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز، بیان کرد: وی الگوی وفاداری و بیعت با امام است و این روز را به تمام جانبازان از جان گذشته تبریک می‌گوییم.

مسگریان در ادامه به درخواست شهردار برای برگزاری این جلسه و تعیین ذی‌حساب اشاره کرد و افزود: با توجه به برگزاری جلسات متعدد و بررسی گزینه‌های پیشنهادی در انتخاب ذی‌حساب با هدف انتخاب سرپرست و تسریع امور مالی در شهرداری این جلسه برگزار شده است.
وی با اشاره به بازنشستگی تورج نصری از ابتدای اسفندماه سال جاری تصریح کرد: با توجه به این مهم و جلوگیری از به تأخیر افتادن امور مالی در شهرداری انتخاب هر چه سریع‌تر سرپرست امور مالی و ذی‌حساب امری ضروری است.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: محمدرضا لبافان گزینه پیشنهادی سرپرستی امور مالی شهرداری و ذی‌حساب دوم بوده که امروز با رأی‌گیری در صحن فوق‌العاده این موضوع تعیین تکلیف خواهد شد.

 


در ادامه جلسه صحن فوق‌العاده و با رأی اعضا، محمدرضا لبافان به عنوان سرپرست امور مالی شهرداری و ذی‌حساب دوم انتخاب شد.
گفتنی است در این جلسه به مناسبت روز میلاد حضرت ابوالفضل(ع) از علی‌اکبر نظری، علی رحیمی‌فر و علی رضایی به عنوان اعضای جانباز و رنجبران یکی از کارکنان جانباز شورای اسلامی شهر تقدیر شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *