لزوم پرهیز از اسراف و تجمل‌گرایی در سال ۱۴۰۲

مسگریان

لزوم پرهیز از اسراف و تجمل‌گرایی در سال ۱۴۰۲

نخستین جلسه صحن شورای اسلامی شهر همدان در سال ۱۴۰۲ با حضور رئیس و اعضای شورا و دیدار نوروزی شهردار همدان، معاونان و مدیران شهرداری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان،رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این دیدار نوروزی ضمن تبریک سال جدید و ایام ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات، از زحمات مجموعه مدیریت شهری در سال گذشته تشکر کرد و گفت: همگان به‌ویژه مجموعه مدیریت شهری می‌بایست در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۱ مبنی بر «مهار تورم و رشد تولید» کمک کنیم.
محمود مسگریان با تأکید بر تحقق شعار سال، افزود: شعار «مهار تورم و رشد تولید» با همکاری و انسجام محقق می‌شود که امید است امسال با تلاش و کوشش بیشتر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای خدمت‌رسانی به مردم گام برداریم.
مسگریان همچنین با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر امیدآفرینی در جامعه، اضافه کرد: ما موظف به امیدآفرینی هستیم و به عنوان مسؤول باید راهکارهای امید آفرینی را ارائه دهیم و این امر تنها با سخن گفتن و شعار دادن محقق نمی‌شود.
وی با اشاره به اینکه امسال سال حساسی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: حضور مردم در صحنه‌های مختلف بسیار حائز اهمیت است و باید با عملکرد خود کاری کنیم که مردم همیشه در صحنه‎های مختلف نظام همچون انتخابات، مناسبت‎های ملی و فراملی نظیر روز قدس و روز ۲۲ بهمن حضور پررنگ‌تری داشته باشند چرا که این حضورها موجب مشروعیت بخشیدن به نظام جمهوری اسلامی است.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: امروز داشتن وحدت و یکپارچگی پیام شهدا به مردم است و باید با انسجام و همدلی آنچه را برای امیدآفرینی است، محقق کنیم.
مسگریان با تأکید بر تکریم ارباب رجوع افزود: وظیفه داریم نسبت به ارباب رجوع و مردم کمال احترام را داشته باشیم و مردم باید با کمترین اضطراب و مشکل بتوانند به مطالبات خود دست یابند.
وی در پایان سخنانش تأکید کرد: امسال را باید سال بهینه‌سازی قرار دهیم و از اسراف و تجمل گرایی بپرهیزیم و تحقق رضایتمندی مردم در راس اهداف و برنامه‌ها باشد.

شهردار همدان: مدیریت شهری سال ۱۴۰۱ را به خوبی پشت سر گذاشت

شهردار همدان نیز در این جلسه ضمن تبریک سال نو و ایام ماه مبارک رمضان، گفت: مجموعه شهرداری با همت و حمایت اعضای شورا و همدلی مدیران شهرداری توانست سال ۱۴۰۱ را با وجود مشکلات اقتصادی به خوبی پشت سر بگذارد.
سید مسعود حسینی افزود: مردم سال گذشته را با فراز و نشیب‌هایی سپری کردند و امید است سال جدید سال توسعه و رشد و خدمت گزاری باشد.
وی اضافه کرد: در سال گذشته پروژه‌های نیمه تمام به عنوان اولویت اصلی مطرح شد که با همت شورا و شهرداری تقاطع غیر همسطح غدیر امروز پنجشنبه به بهره برداری می‌رسد.
حسینی همچنین به اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح سردار همدانی اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه نیز در مدت یک یا دو ماه آینده به اتمام می‌رسد.
وی همچنین یکی از اقدامات خوب شهرداری در سال گذشته را راه‌اندازی سیستم یکپارچه الکترونیک شهرداری برشمرد و اظهار کرد: این سیستم رضایتمندی خوبی را در بین شهروندان و مسؤولان به همراه داشته است.
شهردار همدان در ادامه به ارائه گزارشی از برنامه‌های سال ۱۴۰۲ شهرداری همدان پرداخت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *