پیام رئیس شورا به مناسبت گرامیداشت یوم‌الله۱۳ آبان

پیام رئیس شورا به مناسبت گرامیداشت یوم‌الله۱۳ آبان

رئیس شورای اسلامی شهر همدان به مناسبت ۱۳ آبان‌ماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد.


کامران گردان طی پیامی، حماسه بزرگ ملت ایران و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و روز دانش‌آموز را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ متن این پیام به شرح زیر آمده است:

ّّ«یوم‌ا… سیزدهم آبان در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، یادآور رخدادهای سرنوشت‌سازی بوده و برگ زرین و پر افتخاری است که در وجود مومنان و خداترسان، جسارت استکبارستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت.

حماسه بزرگ ملت ایران و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و روز دانش‌آموز از حماسه‌های فراموش‌ناشدنی فرزندان غیور این مرز و بوم است.

۱۳ آبان‌ماه، روز دانش‌آموز، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان، روز مبارزه با زیاده‌خواهی و ناعدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه‌های استکبار جهانی است.

پرواضح است که همبستگی مردم مسلمان و انقلابی و خروش دانش‌آموزان و دانشجویان با هوشیاری، بصیرت و پیروی از حضرت امام خمینی(ره)، هیمنه پوشالی آمریکا را در این روز تاریخی و حماسی درهم شکست و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داد.

اینجانب ضمن دعوت از مردم شریف و انقلابی استان همدان برای حضور در مراسم یوم‌ ا… سیزدهم آبان بدین‌منظور که یک بار دیگر با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی پیمان دوباره ببندند؛ از مردم عزیز درخواست دارم که همواره روحیه حقیقت‌جویی، ظلم‌ستیزی و عدالت‌طلبی و مبارزه با استکبار را در دل و جان خود بیدار نگه داشته و در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در ترویج گفتمان استکبارستیزی و عدالت‌محوری به منظور تحقق صلح و زیستن در دنیایی سرشار از نشاط و امید و عاری از جنگ و خشونت، تلاش و کوشش کنند.

در پایان از خداوند متعال برای همگان به‌ویژه جامعه جوانان و نوجوانان استان همدان، موفقیت و بهروزی مسألت دارم و امیدوارم که حرکات هوشمندانه این عزیزان، گام موثری در راستای به ثمر نشستن اهداف کشور بوده و روزبه‌روز بر استقلال علمی و صنعتی این مرز و بوم بیفزاید.»

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *