نقش موثر رسانه‌ها در ثبت جهانی هگمتانه

مسگریان

نقش موثر رسانه‌ها در ثبت جهانی هگمتانه

رییس شورای اسلامی شهر همدان آماده سازی مقدمات ثبت جهانی هگمتانه و مرکز تاریخی همدان را بسیار مهم دانست و گفت: در این راستا به کمک رسانه‌ها نیازمندیم و ضروری است به عنوان بازوی کمکی مسولین در این رویداد مهم باشند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمود مسگریان در صحن شورای شهر با اشاره به اهعمیت ثبت جهانی هگمتانه و تاثیر آن در رونق صنعت گردشگری افزود: رسانه ها می‌توانند با اطلاع رسانی و تبیین اثرات ثبت جهانی هگمتانه برای مردم، نقش موثری را در تحقق این رویداد مهم ایفا کنند.
با تأکید بر اینکه لزوم انعقاد هر چه سریع‌تر قراردادهای عمرانی با توجه به فصل کاری کوتاه به منظور به سرانجام رسیدن پروژه‌ها اظهار کرد: درخواست داریم شهردار در خصوص به ثمر رسیدن پروژه‌ها و وضعیت پل‌های عابر پیاده گزارشی به شورا ارائه دهد.
وی با بیان اینکه در آستانه ثبت جهانی هگمتانه هستیم، گفت: باید مقدمات کار با جدیت دنبال شده و امید می‌رود که ثبت جهانی محقق شود.
رییس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: در بحث ثبت جهانی نقصان بحث رسانه‌ای مشهود است که به منظور رفع این مسئله نیاز به همکاری بیشتر روابط عمومی شورا با کمیسیون گردشگری و فعالیت بیشتر روابط عمومی شهرداری و میراث فرهنگی و اطلاع‌رسانی به مردم در این خصوص است.
مسگریان در بخش دیگری با اشاره به وضعیت پل‌های عابر پیاده سطح شهر، یادآور شد: با توجه به نصب پل‌های عابر پیاده در مناطق پر تردد شهر، پیگیری جدی به منظور راه‌اندازی آسانسور و پله برقی پل‌ها به منظور افزایش رضایت‌مندی شهروندان ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *