فرایند اجرای طرح مسکن ملی بر مدار قانون باشد

کاوسی

فرایند اجرای طرح مسکن ملی بر مدار قانون باشد

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر همدان گفت: فرایند اجرای طرح مسکن ملی بر مدار قانون باشد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید در جلسه صحن شورا ضمن تشکر از زحمات دولت سیزدهم، افزود: دکتر رییسی در سیاست خارجی بسیار فعال و تاثیرگذار وارد شده و در بحث مسکن ملی نیز بسیار جدی و پرتلاش وارد شد که این عملکرد قابل تقدیر است.
کاوسی امید اضافه کرد: قطعاً در جراحی اقتصادی دولت دکتر رییسی اتفاقات خوبی خواهد افتاد و شکوفایی را شاهد خواهیم بود.
وی در خصوص ایجاد مسکن ملی در محل باغ میوه همدان، اظهار داشت: اجرای پروژه مسکن ملی اقدام ارزشمندی است اما باید بر اساس قانون فرآیند آن طی و الحاق زمین به محدوده شهری انجام شود.
رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر همدان با اشاره به مشکلات کوی ارغوان، اظهار داشت: مسکن ملی باید به گونه‌ای اجرا شود که مشکلات کوی ارغوان در این طرح تکرار نشود.
کاوسی‌امید همچنین با تاکید بر اجرا طرح مسکن ملی به دور از مباحث سیاسی، گفت: اقدامات و کارها باید حرفه‌ای انجام شود.
وی با بیان اینکه شورا محل تصمیمات سیاسی نیست، ادامه داد: قانون ملاک عمل ماست و با توجه به اینکه باید سیاست‌های دولت را در نظر بگیریم؛ باید بر مدار قانون حرکت کنیم.
وی با انتقاد از اینکه تصمیمات شورای شهر و مدیریت شهری نباید خارج از مدار قانون انجام شود، گفت: این که خارج از شورای شهر تصمیم بر تعرفه عوارض گرفته می‌شود خلاف قانون است.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به معماری ایرانی اسلامی افزود: اگر در دولت رییسی برای مسکن ایرانی اسلامی اقدامی نشود، دیگر چه زمانی این مهم محقق خواهد شد؟

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *