ایجاد شرکت گردشگری بهترین راهکار برای مدیریت این حوزه است

کاوسی

ایجاد شرکت گردشگری بهترین راهکار برای مدیریت این حوزه است

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر همدان نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت حوزه گردشگری گفت: قانون شهرداری ها مربوط به دهه ۳۰ است و اگر برای حوزه گردشگری مبحثی ندارد باید به روز شود چرا قانون شهرداری ها نمی تواند نیازهای شهر را پیش ببرد و نیاز به اصلاحات دارد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید در صحن شورا با بیان اینکه پارلمان محلی، شورای شهر است نه شهرداری اظهار داشت: بر این اساس باید برای شهر سیاست گذاری کرده و مباحث روز را برای صرفه و صلاح شهر در نظر بگیریم که یکی از مباحث مهم؛ توجه به حوزه گردشگری است.
کاوسی امید با اشاره به اینکه در اسناد بالادستی توسعه استان همدان نیز بر حوزه صنعت گردشگری تاکید شده است، اضافه کرد: بر این اساس شورای شهر و شهرداری در راستای این اسناد به عنوان نقشه راه، برای حوزه گردشگری باید طرح و مصوبه ارائه دهد.
وی اظهار داشت: مدیریت گردشگری شهر همدان نیازمند اتخاذ تدابیر مناسب است که ایجاد شرکت توسعه گردشگری بهترین راهکار و تدبیر در این حوزه است.
رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر همدان در ادامه با بیان اینکه متاسفانه در بحث گردشگری رهاشدگی داریم اضافه کرد: برای ساماندهی این رهاشدگی لازم است شرکت توسعه گردشگری ایجاد شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *