شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خدمتگزارانی بی‌منت در اداره امور جامعه هستند

محمود مسگریان

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خدمتگزارانی بی‌منت در اداره امور جامعه هستند

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر همدان در پیامی ١۴ تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را تبریک گفتند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رییس و اعضای شورای دوره ششم در پیامی فرارسیدن روز «شهرداری و دهیاری» را به مجموعه مدیریت شهری تبریک گفتند.
در پیام تبریک شورای اسلامی شهر آمده است: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خدمتگزارانی بی‌منت هستند که با تلاش شبانه روزی در مسیر خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نیستند و بسترساز مشارکت شهروندان در اداره امور و شتاب دهنده مسیر توسعه و آبادانی شهرها و روستاها هستند.
امروزه شهرها و روستاها اهمیت فراوانی به لحاظ وسعت، میزان جمعیت، حجم و تنوع فعالیت‌ها و ارزش‌های فرهنگی و اجتماعی دارند و برنامه‌ریزی و مدیریت در این مناطق باید علاوه بر ارائه خدمات مناسب به توسعه اجتماعی و فرهنگی منجر شود که این مهم مسئولیت شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را بیشتر می‌کند.
شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی همواره در خدمت به اقشار مختلف مردم مطرح و مورد توجه هستند که با تنوع ارائه خدمات آنها در مسیر خدمتگزاری به مردم قابلیت‌ها و ظرفیت‌های قابل ملاحظه‌ای دارند.
اقدامات و خدمات شهرداری‌های و دهیاری‌ها همواره آن‌گونه که باید به طور دقیق و گسترده اطلاع‌رسانی نمی‌شود و اگر تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه روزی مدیران شهری نبود به طور قطع شاهد انضباط حاکم بر شهرها و روستاها نبودیم.
به همت مجموعه مدیریت شهری؛ همدان یکی از شهرهای پیش رو در مسیر توسعه، آبادانی و عمرانی است و چهاردهم تیرماه “روز شهرداری و دهیاری” بهانه‌ای است تا مراتب تبریک و تقدیر شورای اسلامی شهر را از تلاش‌های شبانه روزی و ایثارگرانه شهردار، معاونان، شهرداران مناطق و تمامی کارکنان خدوم این نهاد مردمی داشته و آرزوی سلامت و توفیق در خدمت‌رسانی روزافزون برای این عزیزان داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *