راه و شهرسازی در تحویل مسکن‌های مهر کوتاهی می‌کند

این پست رو به اشتراک بگذارید

راه و شهرسازی در تحویل مسکن‌های مهر کوتاهی می‌کند

رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان گفت: راه و شهرسازی در تحویل مسکن‌های مهر کوتاهی می‌کند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حمید بادامی نجات در هفتادمین جلسه صحن شورا با انتقاد از عدم همکاری اداره کل راه و شهرسازی با شهرداری، اظهار کرد: با توجه به اینکه بعد از گذشت چندین سال مسکن‌های مهر در همدان بهره‌برداری شده است، مردم در این خانه‌ها سکونت یافتند اما متأسفانه راه و شهرسازی این پروژه را تحویل شهرداری نداده است و می‌بایست نواقصی را که در کار وجود دارد ضمن برطرف کردن به شهرداری تحویل دهد.
بادامی نجات با بیان اینکه شهرداری همدان بر اساس وظایفی که برای آن تعریف شده است با مساعدت شورای شهر به این مسکن‌های مهر خدمات‌رسانی می‌کند، اظهار کرد: این در حالی است که طبق قانون خدمات رسانی به این مسکن‌ها ممکن است ایراد قانونی داشته باشد اما با وجود این شورای شهر و شهرداری همدان، لازم می‌دانند که به همشهریان در این نقاط نیز خدمت‌رسانی کنند اما بعضی از خدماتی که می‌بایست در این مناطق داده شود به دلیل اینکه این مسکن‌ها به شهرداری تحویل داده نشده است امکان‌پذیر نیست.
وی با بیان اینکه مردم در امر مسکن مهر هزینه‌های خود را پرداخت کرده‌ و به صورت قانونی در این خانه‌ها سکونت دارند، یادآور شد: بر این اساس امروز لازم است که از خدمات شهری در این مناطق بهره‌مند شوند که متأسفانه بخش زیادی از دلایل عدم‌ دریافت خدمات مناسب، به راه و شهرسازی بر می‌گردد.
رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر همدان با اشاره به اعتراض و نارضایتی ساکنان مسکن مهر از جمله کوی فردوس و کوی گلستان، یادآور شد: روزانه شاهد مراجعان از این مسکن‌ها به شورای شهر هستیم که متأسفانه در این خصوص شورا و شهرداری توانایی کمک به آنها را ندارد و راه و شهرسازی نیز کاری نمی‌کند.
وی تأکید کرد: لازم است راه و شهرسازی هر چه سریع‌تر نسبت به تعیین تکلیف این موضوع اقدام کند تا شهروندان از بلاتکلیفی خارج شوند.

رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان گفت: راه و شهرسازی در تحویل مسکن‌های مهر کوتاهی می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *