تقاطع غیر همسطح شهید همدانی آماده تست بارگذاری است

تقاطع غیر همسطح شهید همدانی آماده تست بارگذاری است

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان خبر داد: تقاطع غیر همسطح شهید همدانی آماده تست بارگذاری است.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مهدی حیدری در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون و کمیته فنی عمرانی شورای شهر از پروژه تقاطع غیر همسطح شهید همدانی ضمن تشکر از اقدامات و زحمات مجموعه فنی عمرانی شهرداری همدان در اجرای این پل افزود: ابعاد مختلف پروژه شهید همدانی در این بازدید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


حیدری با اشاره به موانع افتتاح پل شهید همدانی اظهار داشت: در این بازدید مقرر شد موانع افتتاح پل از جمله تکمیل دیواره‌های حفاظتی جانبی، تکمیل لوپ راست گرد سطح یک پل و اصلاحات هندسی تراز سطح صفر به سرعت انجام شود.
وی اضافه کرد : با توجه به اینکه یکی از مهم‌ترین مراحل قبل از افتتاح انجام تست بارگذاری است، بر این اساس مقرر شده تست با حضور اعضای کمیسیون فنی عمرانی شورا صورت پذیرد.


وی اضافه کرد: ضمن بررسی روند اجرای پل شهید همدانی نحوه تامین دسترسی محلات مجاور به این تقاطع نیز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با تکمیل لوپ راستگرد سطح یک و چند اصلاح هندسی در نقاط مختلف دیگر این دسترسی‌ها تامین شود.


رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر در پایان با اشاره به اینکه شهرداری باید موضوع زمان‌بندی را در پروژه‌ها بیشتر مورد دقت و اهمیت قرار دهد، اظهار داشت: طولانی شدن پروژه تقاطع غیر همسطح شهید همدانی و عدم تحقق وعده افتتاح این پروژه در سوم خرداد ماه سال جاری به عنوان چندمین وعده افتتاح مورد اعتراض اعضای کمیسیون فنی عمرانی شورا قرار گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *