تعریض معبر پیرامون حسینیه امام( ره ) ضروری است

تعریض معبر پیرامون حسینیه امام( ره ) ضروری است

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای اسلامی شهر همدان بر تعریض معابر محدوده حسینیه امام (ره ) تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان علی رحیمی فر در جلسه کمیسیون فنی و عمرانی شورا که با حضور رئیس هیأت امنای حسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار شد، افزود: معبر محدوده حسینیه امام خمینی (ره) به دلیل اینکه کانال جمعیتی بالایی را در زمان برگزاری مراسم و برنامه‌های حسینیه دارد نیاز به تعریض دارد.
رحیمی فر اضافه کرد: بازگشایی معابر پیرامون حسینیه امام (ره) در سال‌های گذشته نیز مطرح بوده اما اکنون در بررسی‌های صورت گرفته این تعریض بسیار دارای اهمیت است.
رحیمی فر با اشاره به اقدامات شورای چهارم در زمینه بازگشایی معبر محدوده حسینیه امام(ره) گفت: با اجرای طرح بازگشایی معابر پیرامون حسینیه در امر عبور و مرور و دسترسی به محدوده تسهیل می‌شود.
کامران گردان رئیس شورای اسلامی شهر همدان هم درباره بازگشایی معبر پیرامون حسینیه امام(ره) تأکید کرد و افزود: تعریض معابر باید به گونه‌ای صورت پذیرد که با توجه به منابع مالی شهرداری و شرایط اقتصادی کنونی باشد.
رئیس هیأت امنای حسینیه امام خمینی(ره) همدان هم ضمن تشکر از توجه اعضای شورا به اماکن مذهبی و فرهنگی گفت: آسایش مردم مهمترین مقوله در بازگشایی و تعریض معبر پیرامون حسینیه امام (ره) است.
حجت الاسلام اسماعیلی اضافه کرد: علاوه بر پذیرش جمعیت بالا در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه از نظر اجتماعی نیز در این مکان مراسم و جلسات مهمی با بیش از دو هزار نفر جمعیت برگزار می‌شود.
وی اعلام کرد: ستاد نماز جمعه همدان آماده همکاری با شهرداری در زمینه بازگشایی معبر پیرامون حسینیه است.
گفتنی است در این کمیسیون مقرر شد برای بازگشایی معبر پیرامون حسینیه امام خمینی (ره) شهرداری و هیأت امنای حسینیه با برنامه‌ریزی در خصوص تعریض معبر اقداماتی انجام دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *