رؤسا و اعضای کمیسیون‌های شورا معرفی شدند

رؤسا و اعضای کمیسیون‌های شورا معرفی شدند

در چهلمین جلسه صحن شورای شهر همدان، رؤسا و اعضای کمیسیون‌های شورا به شرح زیر انتخاب و معرفی شدند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ با اظهارنظر اعضای شورای شهر، تکلیف روسای ۸ کمیسیون و مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر همدان در سال سوم، دور پنجم به مدت یکسال مشخص شد.
پس از مشخص شدن اعضای کمیسیون مربوطه و بنا بر نظر همان اعضا، رضوان سلماسی به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و حمید بادامی‌نجات، حسین قراباغی، اکبر کاوسی‌امید و جواد گیاه‌شناس به عنوان اعضای این کمیسیون، انتخاب شدند.
در ادامه سید مسعود عسگریان به عنوان رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری انتخاب شد و کامران گردان، علی فتحی، مریم روانبخش و حسین قراباغی هم اعضای این کمیسیون هستند.
حسین قراباغی نیز به عنوان رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورا و کامران گردان، حمید بادامی‌نجات، علی فتحی، مریم روانبخش و رضوان سلماسی به عنوان اعضای این کمیسیون فعالیت خواهند داشت.
کمیسیون فنی و عمرانی شورا به ریاست علی رحیمی‌فر و عضویت کامران گردان، حمید بادامی‌نجات، اکبر کاوسی‌امید و نرگس نوراله‌زاده شکل گرفت.
علی فتحی به عنوان رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل‌ونقل و ترافیک و محیط زیست شورا و کامران گردان، سید مسعود عسگریان، رضوان سلماسی، اکبر کاوسی‌امید و مریم روانبخش نیز به عنوان اعضای این کمیسیون معرفی شدند.
همچنین نرگس نوراله‌زاده ریاست کمیسیون شهرسازی و معماری شورا برعهده گرفت که علی رحیمی‌فر، سید مسعود عسگریان، رضوان سلماسی واکبر کاوسی‌امید اعضای کمیسیون خواهند بود.
در ادامه مریم روانبخش به عنوان رئیس کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی شورا انتخاب شد که اعضای این کمیسیون را علی فتحی، جواد گیاه‌شناس، سید مسعود عسگریان، علی رحیمی‌فر و کامران گردان تشکیل می‌دهند.
کمیسیون برنامه، ‌بودجه و مالی شورا به ریاست اکبر کاوسی‌امید و عضویت حمید بادامی‌نجات، علی رحیمی‌فر، سید مسعود عسگریان، حسین قراباغی، نرگس نوراله‌زاده و مریم روانبخش شکل گرفت.
ریاست مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورا نیز برعهده جواد گیاه شناس خواهد بود که هیأت امنای مرکز نیز شامل حسین قراباغی، حمید بادامی‌نجات، اکبر کاوسی‌امید و کامران گردان طی یک سال آینده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *