شورای ششم، گام‌های روبه جلو در توسعه شهر برداشته است

شورای ششم، گام‌های روبه جلو در توسعه شهر برداشته است

رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: شورای ششم علیرغم بسیاری نامهربانی‌ها توانسته با احساس مسئولیت، تلاش و استفاده از توان تخصصی و تجربه، گام‌های رو به جلو در بحث توسعه شهری بردارد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمود مسگریان در صحن ۲۱۹ با تبریک فرارسیدن ماه ربیع‌الاول، اظهار کرد: امید است به برکت ماه میلاد پیامبر گرامی اسلام شورای شهر بتواند با دوراندیشی، نسبت به انجام وظایف خود در راستای خدمت به مردم همدان بیش از پیش کوشا باشد.
وی در ادامه گفت: تجربه نشان داده است، شورای ششم علیرغم بسیاری نامهربانی‌ها توانسته با احساس مسئولیت، تلاش و استفاده از توان تخصصی و تجربه، گام‌های رو به جلو در بحث توسعه شهری بردارد.
رییس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: شورای شهر با تصمیمات خوب اتخاذ شده به ویژه در قالب بودجه سعی بر افزایش رضایت‌مندی شهروندان و انجام وظایف خود داشته است.
مسگریان افزود: انتظار شورا از شهردار و مدیران شهری این است که در تحقق بودجه و اجرای آن گام‌های محکم تری بردارند.
وی تصریح کرد: نیمه نخست سال روبه اتمام بوده و در نیمه دوم سال، مردم و شهروندان باید طعم شیرین تحقق پروژه‌های مختلف پیش‌بینی شده در بودجه به ویژه در زمینه‌های عمرانی را بچشند.
رییس شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد:گاه سخنانی در رابطه با شورا از برخی مسئولین شنیده می‌شود که با توجه به جایگاه آنها که باید جایگاه ایجاد همدلی و وحدت باشد این سخنان شاید ایجاد ناامیدی در جامعه داشته باشد.
مسگریان خواستار همدلی و همراهی مسئولان و اعضا در انتخاب مواضع و حرکت روبه جلو شد و خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود با توجه به این مهم در فرصت باقی مانده از عمر شورای ششم بتوانیم ماموریت محول شده از سوی مردم را با موفقیت پیش ببریم.
وی با اشاره به اصول مصرح در قانون اساسی پیرامون شورای اسلامی شهر، یادآور شد: بر این اساس شورای شهر باید بتواند جایگاه خود را روز به روز بیشتر تقویت کرده و به اهداف مد نظر برسد.
رییس شورای اسلامی شهر همدان در ادامه با تسلیت درگذشت یکی از پاکبانان زحمتکش شهرداری، اظهار کرد: این اتفاق به دنبال حادثه‌ای رخ داد و از سوی شورای شهر این حادثه تلخ را به خانواده این نیروی زحمتکش و خانواده شهرداری تسلیت می‌گوییم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *