ربیع‌الاول چشمه جوشان وحدت و آسمان پر فروغ همبستگی است

مسگریان

ربیع‌الاول چشمه جوشان وحدت و آسمان پر فروغ همبستگی است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، در پیام تبریک محمود مسگریان رییس شورای شهر به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) آمده است؛

ربیع الاول چشمه جوشان وحدت و آسمان پر فروغ همبستگی است. مشام هستی، معطر به رایحه میلاد مسعود پیامبر اعظم (ص) و تمامی لحظات این ماه پر فیض مزیّن به کرامت، اخلاقیات و انسانیت این یگانه تاریخ است. بی تردید این ایام فرخنده فرصت گرانقدری برای ایجاد وحدت و توسعه دوستی و مودت میان مسلمانان سراسر جهان و پیروان این شریعت آسمانی می‌باشد.
پیامبر گرامی اسلام (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوارملکوتی اسلام عزیز، دین رحمت و شفقت، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره‌مند ساخت.
هفته وحدت پیام‌آور آن است که مسلمانان همه با اتحاد، یکپارچگی، همگرایی و ذهن هوشیار در سایه دستورات پیامبر خدا (ص) و عترت پاک حضرتش، خود را از تفرقه افکنی بیگانگان دور نگه داشته و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره نبوی، وحدت و یکرنگی خویش را حفظ کنند.
امید است همه ما زیر پرچم یگانگی وحدتی که خاتم النبیین برای همیشه تاریخ برافراشته، در قالب یک امت واحده حرکت کرده و کشور ایران اسلامی را به نمادی از وحدت تبدیل کنیم.
اینجانب سالروز ولادت مبشر عدالت و وحدت رسول اکرم و اعظم حضرت محمد مصطفی (ص)، خلف صالحش امام العارفین صادق آل محمد (ع) و همچنین فرا رسیدن هفته وحدت را به تمامی مسلمانان بویژه مردم مومن و متدین شهر همدان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *