ضرورت تدوین برنامه‌ها و ایجاد زیرساخت‌ها جهت پیشگیری از بروز حوادث ناگوار

ضرورت تدوین برنامه‌ها و ایجاد زیرساخت‌ها جهت پیشگیری از بروز حوادث ناگوار

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان گفت: ضروری است با آینده نگری و تدوین برنامه‌ها و زیرساخت‌ها از بروز حوادث ناگوار و بحران‌ها پیشگیری کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی امید در نخستین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورا در سال ۹۸ ضمن تبریک سال جدید و ایام شعبانیه و میلاد با سعادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار اظهار کرد: امام حسین علیه السلام پاسدار اسلام ناب بود که نام‌گذاری سالروز تولد سالار شهیدان به نام روز پاسدار در نظر گرفته شده و دارای مفهوم بلند و عمیقی است که اندیشه ژرف و تابناکی را در تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دنبال دارد.
کاوسی امید با بیان اینکه سپاه پاسداران نهادی در جهت پاسداری از اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: عمل بسیار احمقانه رئیس‌جمهور آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در زمره گروه تروریستی نشان از عصبانیت ترامپ و دست‌نشانده‌هایش از عملکرد خوب سپاه در منطقه غرب آسیا دارد و ما این عمل وقیحانه را محکوم می‌کنیم.
وی در ادامه به بارندگی‌های اخیر و بحران سیل و سیلاب اشاره کرد و یادآور شد: همدان در امر مقابله با بحران به خوبی عمل کرد و توانست به خوبی مدیریت کند و بحران و گرفتاری‌هایی که در استان‌های دیگر به وجود آمد به دلیل عدم مدیریت و عدم پیش‌بینی‌های مناسب حوادث بوده که باید با آینده نگری آن را حل و فصل کنیم تا در آینده شاهد اتفاقات تأسف بار نباشیم.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان همچنین به نام‌گذاری سال ۹۸ به عنوان سال “رونق تولید” اشاره کرد و گفت: تدابیر رهبر انقلاب در نام‌گذاری سال‌ها بسیار به جا و شایسته است که امسال نیز رونق تولید در ادامه نام‌گذاری سال‌های گذشته صورت گرفته و ما نیز در کمیسیون‌های مختلف شورا در راستای تحقق این شعار گام خواهیم برداشت.
کاوسی امید افزود: اعضای شورا در راستای تحقق شعار سال سعی دارند در تمامی مؤلفه‌هایی که می‌توانند در خصوص رونق تولید گام بردارند به ویژه در بخش توانمندسازی همشهریان در جهت تولید گام‌هایی برداشته خواهد شد.وی همچنین با اشاره به اینکه اعضای شورا به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان محلی مطالبه‌گر مطالبات مردم و ولی امر مسلمین هستند، افزود: تمامی سعی ما بر این است تا در حداکثر امکان صرفه‌جویی هزینه‌ها را در شهرداری داشته باشیم و از محل این صرفه‌جویی در جهت رونق تولید گام‌های مؤثری را برداریم.
وی با اشاره به اینکه در زمینه درآمدهای پایدار و مستمر حرکت‌های خوبی در شهرداری صورت گرفته افزود: در این راستا هدف این است تا بودجه سال ۹۸ در بحث درآمدی و هزینه‌ای محقق شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *