مدیریت شرکت‌های سیمان و مسکن سازان شهرداری تعیین تکلیف شود

کاوسی

مدیریت شرکت‌های سیمان و مسکن سازان شهرداری تعیین تکلیف شود

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر همدان از عدم تعیین تکلیف شهرداری در مدیریت شرکت‌های سیمان و مسکن سازان انتقاد کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید در جلسه کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر افزود: شهرداری در بکارگیری مدیر عاملان شرکت سیمان و مسکن سازان نامطلوب عمل کرده است .
کاوسی‌امید با بیان اینکه انتصابات از اختیارات شهردار است، اضافه کرد: برآیند همین اختیارات متوجه اعضای شورا است و بر همین اساس مردم عملکرد اعضای شورا را ارزیابی می‌کنند.
وی با بیان اینکه شرکت سیمان شهرداری همدان ظرفیت خوب و گنج پنهان مدیرت شهری برای ایجاد درآمدهای پایدار است، اضافه کرد: گلایه و انتقاد ما بر این است که چرا باید شرکت‌های مسکن سازان و سیمان شهرداری با این ظرفیت و سرمایه خوب در بلاتکلیفی و بدون مدیرعامل بماند، آیا این نابودی سرمایه و بیت المال نیست؟
رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر همدان در پایان سخنانش خواستار ضرورت حمایت و تعیین تکلیف کارخانه سیمان و شرکت مسکن سازان شهرداری شد و اظهار کرد: راه اندازی این دو واحد ضمن درآمد زایی می تواند اشتغال زایی بالایی را به دنبال داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *