پیام تبریک اعضای شورای شهر همدان به منتخبان مجلس یازدهم

پیام تبریک اعضای شورای شهر همدان به منتخبان مجلس یازدهم

کامران گردان، رئیس شورای شهر همدان، طی بیانیه‌ای، پیام شادباش اعضای شورا به منتخبان استان همدان در مجلس یازدهم را اعلام کرد.


به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ در متن پیام آمده است:
۲ اسفندماه۹۸ با خلق حماسه انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی همراه بود که مردم فهیم همدان با لبیک به ندای مقام معظم رهبری و حضور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گامی محکم و استوار در تعیین سرنوشت خود، برداشتند.
از این‌رو موفقیت منتخبان مردم شریف استان همدان به‌ویژه حمیدرضا حاجی‌بابایی و احمدحسین فلاحی در انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی را تبریک می‌گوییم.

بی‌تردید خدمتگزاری به مردم عزیز، فرصت مغتنمی است که امیدوارم با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گرفته و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم فراهم شود که آنچه موجب سرافرازی و سربلندی بوده، خرسندی مخلوق و خشنودی خالق است.

حال که سرمایه عتماد مردم که به حق یک امانت الهی است بر دوش شما قرار گرفته است، ضمن قدردانی از نمایندگان فعلی استان، مجدد به نمایندگان منتخب مردم استان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تبریک عرض کرده و امیدوارم بتوانیم با تعامل و همکاری در راه توسعه هرچه بیشتر این استان، گام‌های بلندی برداریم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *