پاسخ قراباغی به اظهار نظر مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان

پاسخ قراباغی به اظهار نظر مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان

* حسین قراباغی
جناب آقای طالبی مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان از نطق پیش از دستور این جانب در صحن شورای اسلامی شهر همدان، منقلب شده و برای پاسخ گویی در نخستین جلسه صحن شورا حضور یافتند که این اقدام ایشان اتفاق بسیار مبارکی است.
ولی متأسفانه به دلیل فوت یکی از اقوام و مراسم خاک‌سپاری در جلسه یاد شده حضور نداشتم. اما شنیده‌ها حکایت از این داشت: ایشان پاسخ گویی به مطالبات مطرح شده را مربوط به حوزه تخصصی خود ندانسته و مطالبات ما را به مدیران بهداشت و درمان و محیط زیست موکول نمودند.
ای کاش ایشان وظایف تخصصی نهاد متبوعه خود را نیز برای آگاهی اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان شهری بیان می‌کردند. این گونه که آقای طالبی می‌فرمایند؛ شهروندان همدانی باید پاسخ گوی بحران‌های یاد شده به ایشان باشند؟!
باعث تأسف است وقتی مدیرکل مدیریت بحران استانداری در کلان شهر همدان با توجه به بحران آلودگی هوا در جواب، دستگاه‌های سنجش آلودگی هوا را فرسوده می‌داند!
انتظار داریم حضرات آقایان مدیران
در بیان احساسی اقدام‌های انجام نداده خود؛ دقت نظر بیشتری داشته باشند و شتاب زده عمل نکنند. عدم اطلاع رسانی، باعث ایجاد شائبه می‌شود و شائبه نیز موجب نشر اخبار کذب از عملکرد نظام خواهد شد. مطالبه گری حق نمایندگان مردم در پارلمان شهری است و مدیران مربوطه باید پاسخ شفاف و منطقی از موارد مطرح شده داشته باشند.

 

* نماینده مردم همدان در پارلمان شهری همدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.