نیروی انتظامی نهادی برخاسته از مردم و برای مردم است

نیروی انتظامی نهادی برخاسته از مردم و برای مردم است

کامران گردان، رئیس شورای شهر همدان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی استان همدان تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ در متن این پیام آمده است:
«نیروی انتظامی مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با بهره‌مندی از ظرفیت بالای سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش بارزی در برقراری نظم، آرامش و امنیت در شهرها، روستاها و مرزهای کشور ایفا می‌کند.
این نهاد برخاسته از مردم و برای مردم است که نقش برجسته‌ای را در تأمین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی ایفا می‌کند.
امروز پلیس با رویکرد جامعه‌محوری و تکیه بر اصول اخلاقی، رفتاری و اجتماعی، به عنوان پلیسی هوشمند توانسته جایگاه بسیار خوبی را در بین شهروندان داشته باشد که ثمرات این تعامل را می‌توان در ارتقای مشارکت عمومی در تأمین امنیت پایدار جامعه و امین مردم مشاهده کرد.
نیروی انتظامی نیاز یک جامعه آرمانی است و همه اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درتمام جوامع تأکید دارند؛ نیرویی که با اقتدار در برابر اخلال‌گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه‌های ظلم و فساد می‌کوبد تا ارمغان‌آور آرامش و عدالت باشد.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، از زحمات و تلاش‌های ارزنده فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی استان صمیمانه قدردانی می‌کنم و امید است در سایه رهنمودهای خردمندانه فرماندهی معظم کل قوا، در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برقراری نظم و امنیت درجامعه موفق و موید باشید.»

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *