جانمایی زمین مناسب برای ساخت گرمخانه جدید در همدان

جانمایی زمین مناسب برای ساخت گرمخانه جدید در همدان

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان بر جانمایی زمین مناسب برای ساخت گرمخانه جدید تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، علی اکبر نظری در جلسه کمیسیون خدمات شهری، زیست محیطی و بهداشت شورا با اشاره به نامه دادستان به شهرداری در خصوص رفع برخی از مشکلات اجتماعی شهر اظهار کرد: لازم است موضوعات مطرح شده در خصوص ساماندهی تکدی‌گری مدیریت خدمات شهری انجام شود.
نظری با تأکید بر تخصیص بودجه مناسب شهرداری برای ساماندهی متکدیان شهر گفت: وظیفه و مسؤولیت ذاتی شهرداری است که در زمینه ساماندهی متکدیان وارد شده و دیگر دستگاه‌های متولی نیز در این زمینه به وظایف خود عمل کنند.
وی همچنین به اقدام ارزشمند شهرداری در ایجاد گرمخانه اشاره کرد و یادآور شد: لازم است برای جانمایی زمین مناسب برای ساخت گرمخانه جدید در خیابان فرات اقدام شود و بودجه لازم برای ساخت آن نیز پیش‌بینی شود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان در ادامه با اشاره به تعیین نرخ کرایه‌های تاکسی و اتوبوس اظهار کرد: تمامی نرخ‌های حمل و نقل درون شهری بر عهده شهرداری بوده و ارگان دیگری نمی‌تواند در این خصوص دخالت کند چرا که بر اساس قانون این موضوع از وظایف شورا و شهرداری است.
وی با تأکید بر توجه ویژه به امرار معاش رانندگان تاکسی و تعیین نرخ واقعی تاکسی اضافه کرد: جلسات تعیین نرخ جدید تاکسی باید با نظارت و محوریت تاکسیرانی شکل گرفته و انجام شود.

علی اکبر نظری در ادامه به بیان مشکلات رانندگان تاکسی از جمله نبود بیمه، درآمد پایین، گرانی قطعات خودرو پرداخت و اظهار کرد: نداشتن بیمه از مهمترین مشکلات رانندگان این قشر است که باید سازمان تاکسیرانی این موضوع را پیگیری کرده و با کمک شورای شهر به سرانجام برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *