بررسی طرح شیوه نامه ضوابط و‌ چگونگی تاسیس و فعالیت فراکسیون شورای عالی استان ها

بررسی طرح شیوه نامه ضوابط و‌ چگونگی تاسیس و فعالیت فراکسیون شورای عالی استان ها

رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها و نایب رئیس شورای شهر همدان، گفت: کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها، طرح شیوه نامه ضوابط و‌ چگونگی تاسیس و فعالیت فراکسیون های شورای عالی استان ها را به عنوان کمیسیون متولی و اصلی مورد بررسی قرار داد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، حمید بادامی نجات با اشاره به جلسه کمیسیون متبوعش که پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) برگزار شد، با بیان اینکه ۴ طرح در دستور کار کمیسیون قرار داشت افزود: طرح اصلاح قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها طرح شیوه نامه ضوابط و‌ چگونگی تاسیس و فعالیت فراکسیون این شورا را به عنوان کمیسیون متولی و اصلی مورد بررسی قرار داد ، گفت:  این طرح شامل ۳ ماده بود که پس از اصلاحاتی مورد موافقت قرار گرفت.

رئیس کمیسیون آموزش، پژوهش و فناوری شورای عالی استان ها ادامه داد: ۲ تفاهمنامه بسیار مهم که نخست با صدا و سیما بود و دیگری با آموزش و پرورش بود در این جلسه مورد ارزیابی قرار دادیم.

بادامی نجات افزود: تخصیص بخشی از ۳ درصد جز ۱ بند الف ماده ۲۶ قانون برنامه ششم توسعه از طرح هایی دیگر در دستور کار کمیسیون بود. بر اساس این طرح پیشنهاد کردیم ۳۰ در صد از مبلغ ۳ درصد را شورای برنامه ریزی توسعه استان در اختیار شوراهای اسلامی قرار دهد تا شوراها متولی هزینه کرد آن باشند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.