همکاری مشترک علوم‌پزشکی و مدیریت‌شهری برای جذب گردشگر سلامت

همکاری مشترک علوم‌پزشکی و مدیریت‌شهری برای جذب گردشگر سلامت

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان بر همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری برای جذب گردشگر سلامت تأکید کرد.  


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حسین قراباغی در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، گفت: اراده اعضای کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان بر این است تا احداث شهرک سلامت در شهر همدان تسریع یابد.

وی ادامه داد: سلسله جلسه‌هایی نیز با یک شرکت فعال گردشگری سلامت به عنوان انجمن دوستی ایران و عراق انجام شده است که این شرکت گردشگری در ایران ثبت قانونی شده است.

قراباغی افزود: البته هماهنگی‌هایی نیز صورت گرفته است تا شرکت مورد نظر از زیرساخت‌های درمانی و پزشکی شهر همدان بازدید داشته باشد.

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان همچنین گفت: برای اجرایی شدن این مهم نیازمند همراهی و همدلی بیشتری هستیم.

وی در ادامه جابه جایی مطب پزشکان در پیاده راه بوعلی را ضروری دانست.

 حیدری مقدم: خواستار تخفیف مناسب برای ساخت مراکز درمانی هستیم

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی ابن سینا نیز در این دیدار از عدم توجه به بخش خصوصی در حوزه درمان انتقاد کرد.

رشید حیدری مقدم تصویب اعمال ضرایب رایگان برای احداث هتل‌ها توسط شورای اسلامی شهر همدان را ارزشمند دانست و خواستار لحاظ تخفیف‌های مناسب برای ساخت مراکز بیمارستانی و درمانگاه‌های خصوصی در تعرفه عوارض سال ۹۹ در شورا شد.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *