موافق مشروط تیم‌داری در سازمان فرهنگی هستم

موافق مشروط تیم‌داری در سازمان فرهنگی هستم

عضو شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد: مشروط به رعایت برخی مسائل از سوی شهرداری موافق تیم‌داری شهرداری هستم؛ اما نباید از مسؤولیت اصلی خود در حوزه ورزش شهروندی غافل شود.


به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ حمید بادامی‌نجات در بیست‌ویکمین صحن شورا با بیان اینکه دلمان برای سازمان فرهنگی شهرداری می‌سوزد و نگران این نهاد فرهنگی هستیم؛ گفت: بر اساس تجربه سال‌های گذشته اصلاحیه بودجه به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان و تأمین آن از درآمد ماده ۱۶، محقق نمی‌شود و نمی‌توانیم معجزه کنیم.
وی با تأکید بر اینکه تیم‌داری بدون صرف هزینه امکان‌پذیر نیست؛ اظهار کرد: در صورت تأمین بودجه تیم فوتبال شهرداری از محل دیگر، موافقم و در صورت تأمین آن از محل ماده ۱۶، بزرگ‌ترین کمکم، مخالفت برای تیم‌داری سازمان، خواهد بود.
به گفته بادامی‌نجات؛ نگرانی وجود دارد مبنی بر اینکه تمام وظایف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در تیم‌داری خلاصه و تمامی اقدامات ارزشمند این مجموعه تعطیل ‎شود؛ هرچند در این صورت هم در حوزه مالی کم می‌آورند.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه باید کمی قبول کنیم شورای شهر هستیم نه شهرداری؟اظهار کرد: حوزه‌های فرهنگ و ورزش متولی خود را دارند؛ اما مسأله اینجاست که به عنوان منتخب مردم در پارلمان شهری به‌منظور رفع موانع این حوزه‌های اثربخش باید پیش‌قدم باشیم؛ زیرا وزارت ورزش و جوانان کمک زیادی به هیأت‌های ورزشی ندارد، از این‌رو شهرداری به عنوان بزرگ‌ترین دستگاه اجرایی باید بخشی از آن را به دوش بکشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *