هیأت رئیسه جدید شورا انتخاب شدند / گردان، رئیس و بادامی‌نجات، نایب رئیس شد

هیأت رئیسه جدید شورا انتخاب شدند / گردان، رئیس و بادامی‌نجات، نایب رئیس شد

انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر همدان در چهلمین جلسه رسمی صحن شورا برگزار شد که در این جلسه، اعضای هیأت رئیسه سال سوم از دوره پنجم شورای شهر همدان مشخص شدند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ در این جلسه که با حضور معاون برنامه‎ریزی و امور عمرانی فرماندار همدان همراه بود، کامران گردان با اکثریت آرا برای دومین سال متوالی به عنوان رئیس شورا انتخاب شد.
حمید بادامی‌نجات به عنوان تنها کاندیدای نایب رئیس شورا، اعلام آمادگی کرد که وی نیز با اکثریت آرا برای دومین سال متوالی، نایب رئیس شورای شهر همدان شد.
در ادامه انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر همدان؛ مریم روانبخش، رضوان سلماسی و جواد گیاه شناس به ترتیب به عنوان منشی اول، دوم و سوم انتخاب شدند.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدا… الحسین (ع) با تأکید بر اینکه کمیته انطباق فرمانداری همدان با حُسن نیت بر اساس قوانین، مدیریت شهری را کمک می‌کند؛ گفت: کمیته انطباق فرمانداری همکاری خوبی با مدیریت شهری در راستای خدمات‌دهی بهتر به شهر و شهروندان دارد؛ به گونه‌ای که توانستیم بیشترین مصوبات کمیسیون‌ها را در کمیته انطباق داشته باشیم.
کامران گردان با اشاره به انسجام و همدلی موجود در شورای پنجم و با بیان اینکه هیچگونه تنشی در شورا نبوده و نیست؛ اظهار کرد: اعضای شورای پنجم همانند گذشته در کنار هم قرار دارند و تمامی اعضا رئیس و مشاور ما هستند.
وی با تأکید بر اینکه هیچگونه ارجحیتی به دیگر اعضا ندارم، افزود: سعی می‌کنیم با همفکری، مصوبات بهتری داشته باشیم که بنده در این بین به عنوان هماهنگ‌کننده شورا حضور دارم.
گردان همچنین با تأکید بر اینکه روسای کمیسیون‌ها نیز امور تخصصی شورا را پیش می‌برند، ادامه داد: کارها به نحو مطلوب در کمیسیون‌ها پیش می‌رود.

 

زمانی: ارسال مصوبات راهگشا در شهر همدان به فرمانداری

معاون امور عمرانی فرمانداری همدان نیز با بیان اینکه همدلی و وفاق در شورای شهر همدان حکم‌فرماست، گفت: در شوراها اختلاف سلیقه و نظرها وجود دارد، اما این امر در راستای پیشرفت و ارتقای کارها موثر است.
رضا زمانی افزود: خوشبختانه مصوبات خوب و راهگشایی در شهر همدان به فرمانداری ارسال می‌شود که امید است این روند ادامه یابد.
وی با اشاره به تصویب بیش از ۸۰ درصد مصوبات ارسالی شورای شهرهمدان به کمیته انطباق فرمانداری، اظهار کرد: با توجه به اینکه مصوبات خوبی به کمیته انطباق ارسال می‌شود، بیشتر مصوبات این شورا بر اساس قوانین، مورد تأیید این کمیته قرار می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *