عذرخواهی عضو شورا از مردم همدان به دلیل نیمه تمام ماندن پروژه‌های شهری

عذرخواهی عضو شورا از مردم همدان به دلیل نیمه تمام ماندن پروژه‌های شهری

رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان به دلیل عدم اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرداری از مردم خواهی کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید در جلسه کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورا افزود: اتمام پروژه‌های نیمه تمام از خواسته و مطالبات به حق و منطقی مردم است که باید محقق شود.
کاوسی امید اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود اقتصادی و وضعیت درآمدهای شهرداری، شهرداری باید در اسرع وقت اصلاح بودجه را به شورا ارائه دهد.
رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر همدان اضافه کرد: در اصلاح بودجه بهتر است پروژه‌های عمرانی که هیچ پیشرفت فیزیکی نداشته اند به گونه‌ای اصلاح شوند که ردیف بودجه آنها برای پروژه‌های عمرانی در حال اتمام، منتقل شود.
کاوسی امید اضافه کرد: لازم است در اصلاح بودجه اعتبارات پروژه‌هایی که هیچ پیشرفتی نداشته اند به پروژه‌های نیمه تمامی که از دوره چهارم شروع شده و هنوز به مرحله بهره‌برداری نرسیده اند اختصاص یابد.
وی تأکید کرد: سرپرست شهرداری همدان باید تمرکز خود را بر اولویت این پروژه‌ها قرار دهد تا پروژه‌های باقی مانده از دوره چهارم شورا از جمله تقاطع غیرهمسطح شهید همدانی، پارکینگ آقاجانی بیگ، بازار بزرگ سینا و پل غدیر در مدت زمان باقی مانده از سال ۱۴۰۰ به اتمام رسانده شود.
وی اظهار کرد: خواسته مردم همدان در اتمام پروژه‌ها مطالبه‌ای به حق و منطقی است.

 

انتها یپام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *