پیام قدردانی رئیس شورای اسلامی شهر همدان

پیام قدردانی رئیس شورای اسلامی شهر همدان

سید مسعود عسگریان رئیس شورای اسلامی شهر همدان طی ارسال پیامی، مراتب قدردانی خود را از مردم و مسؤولان عزیز برای ابراز لطف آنان نسبت به انتخاب وی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر همدان اعلام کرد.


متن پیام بدین شرح است:

|«ضمن توجهات و عنایات حضرت حق، توفیق خدمت به مردم دیار دارالمؤمنین مهیاست که از این منظر، از خداوند منان سپاس‌گزارم.

به رسم احترام و ارادت متقابل در کمال تواضع، بر خود لازم می‌دانم از تمامی عزیزانی که همراه با لطف بی‌نظیر، مراتب لطف خود را صمیمانه با ارسال پیام تبریک به صورت حضوری، چاپ در نشریات و انتشار در رسانه‌ها، فضای مجازی، ارسال پیام، تماس تلفنی و یا هر روش دیگری نسبت به انتخاب اینجانب به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهر همدان ابراز داشته‌اند، نهایت قدردانی و سپاس‌گزاری را داشته باشم.
در این بین، فرصتی فراهم شد تا مراتب قدردانی خود را از یکایک مردم عزیز و مسؤولان ارجمند که در طول این چند سال به هر صورت ممکن بنده را در مسیر مردم‌سالاری و خدمت به دیار هگمتانه به عنوان نماینده مردم همدان در پارلمان شهری (شورای پنجم) یاری دادند، صمیمانه اعلام کنم.
همچنین ضمن قدردانی از زحمات اعضای شورای شهر همدان، با نهایت احترام از تمامی همکاران عزیز که اینجانب را انتخاب و لایق خدمت‌گزاری در جایگاه ریاست دانسته و چه آنهایی که کاندیدای مورد نظر خود را برگزیدند، قدردانی ویژه دارم و امید است با کمک همکاران بزرگوار در مجموعه شورای شهر همدان و مردم شریف همدان بتوانیم در راستای توسعه و آبادانی هر چه بیشتر این دیار، گام‌های استوار برداریم.
امیدوارم به یاری خداوند متعال، لطف یکایک عزیزان را با امانت‌داری، درست‌کاری و پاسخ‌گویی شفاف و عملکرد شایسته، جبران کنم و در انجام مطلوب این مسؤولیت با همیاری و مساعدت، قدم‌های مؤثری را برداریم.»

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *