پیام شورای شهر همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام شورای شهر همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس

سید مسعود عسگریان، رئیس شورای شهر همدان طی ارسال پیامی ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس، بر ضرورت بازتعریف ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ در متن این پیام آمده است:
بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، «هشت سال دفاع مقدس ما صرفاً یک امتداد زمانی و فقط یک برهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زمانی نیست؛ گنجینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عظیمی است که تا مدت‌های طولانی ملت ما می‌تواند از آن استفاده کند، آن را استخراج کند و مصرف کند و سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری کند.»
هفته دفاع مقدس؛ مظهر حماسه، وحدت، ایثار و از خودگذشتگی ملت بزرگ ایران اسلامی و تداعی‌کننده دلاوری و سلحشوری آزادمردان و شیرزنانی است که برای دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی کرده و استقلال و آزادگی را برای نسل‌های آینده این سرزمین به ارمغان آوردند و امروز تاریخ گواهی می‌دهد که از خودگذشتگی‌های آنان بر تمام زیاده‌خواهی‌های ابرقدرت‌ها خط بطلان کشیده است.
امام خمینی(ره) در این مسیر، پرچم‌دار مبارزه با استکبار جهانی بودند که با هوشیاری از تمامیت انقلاب اسلامی، پاسداری کرده و توانستند منافع متکبران جهان را نه تنها در منطقه، بلکه در سراسر جهان به چالش بکشند.
شناخت دقیق ابعاد دفاع مقدس و ارزش‌های نشأت گرفته از آن و همچنین استمرار و حفظ این دستاورد‌ها و ارزش‌ها بسیار حائز اهمیت است که می‌بایست برای نسل جوان، به خوبی تبیین و بازتعریف شود.
اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای شهر همدان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، هفته دفاع مقدس را به خانواده معظم و معزز شهدا به‌ویژه شهدای جنگ تحمیلی، جانبازان، ایثارگران و آحاد مردم شهیدپرور استان همدان تبریک گفته و توفیق روز افزون آحاد مردم ایران به‌ویژه مردم شهیدپرور استان همدان را در پاسداری و ادامه مسیر پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان از خداوند منان، مسألت دارم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *