پیام شورای شهر به‌مناسبت روز پرستار

پیام شورای شهر به‌مناسبت روز پرستار

رئیس شورای شهر همدان طی ارسال پیامی ضمن گرامیداشت میلاد حضرت زینب(س)، اسوه ایثارگری و روشنگری دشت کربلا و روز پرستار، از تلاش‌ها و زحمات کادر درمان استان به‌ویژه پرستاران و بهیاران قدردانی کرد.


به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان، در پیام سید مسعود عسگریان آمده است:
مقام معظم رهبری در یکی از سخنرانی‌هایشان، فعالیت و کار پزشکان و پرستاران در زمینه خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا را جهاد فی سبیل ا… دانستند.
بی‌شک بخش عظیمی از آرامش و سلامت بیماران مرهون تلاش و زحمات قشر پرستاران است که بی‌وقفه و خاضعانه از سر اخلاص با برخورداری از دانش روز، به مراقبت و بهبود بیماران کمک می‌کنند.
نام‌گذاری روز ولادت یگانه پرستار کربلا حضرت زینب(س) به نام روز پرستار، مدال افتخار زرینی بر عظمت و قداست حرفه پرستاری است که نجات جان هم‌نوعان خود را در تمام ساعات شبانه‌روز بر عهده دارند.
روز پرستار، روز جلوه فداکاری عزیزانی است که زندگی و سرمایه عمرشان را به کار می‌گیرند تا بتوانند سلامت جامعه را به ارمغان آورند؛ بزرگوارانی که آسایش را از خود دریغ می‌کنند تا آرامش را به دیگران ببخشند.
همراهی و ایثار گروه پرستاری در نظام سلامت کشور و به‌ویژه روزهای بحرانی بیماری کرونا، شاهدی محکم از هدفمندی و تعهد این مجموعه دلسوز و فرهیخته است.
با توجه به جانفشانی پرستاران فداکاری که در راه خدمت به مردم شریف استان و در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند، از مردم شریف همدان عاجزانه درخواست داریم که شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند و ضمن توجه به رعایت فاصله اجتماعی، بدون ماسک در محافل عمومی حضور پیدا نکنند؛ زیرا تاوان این بی‌احتیاطی‌ها را می‌بایست کادر درمان، همشهریان و در نهایت تک تک هم‌میهنان سرزمین عزیزمان بدهند.
امیدواریم که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از سوی مردم و جدی گرفتن بحران کرونا، دیگر شاهد از دست دادن هیچ عزیزی به‌ویژه نیروهای خدوم حوزه سلامت استان نباشیم.
اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای شهر و مردم قدرشناس همدان ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار به فرشتگان سپیدپوش سلامت و حافظان عرصه ایثار و خدمت کشور به‌ویژه کادر پرستاری و بهیاری استان همدان، از تلاش‌های ارزنده و عملکرد مؤثر این عزیزان قدردانی می‌کنیم و امیدواریم همچنان سربلند و سرافراز باشند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *