پیام شورای شهر به‌مناسبت روز پرستار

این پست رو به اشتراک بگذارید

پیام شورای شهر به‌مناسبت روز پرستار

رئیس شورای شهر همدان طی ارسال پیامی ضمن گرامیداشت میلاد حضرت زینب(س)، اسوه ایثارگری و روشنگری دشت کربلا و روز پرستار، از تلاش‌ها و زحمات کادر درمان استان به‌ویژه پرستاران و بهیاران قدردانی کرد.


به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان، در پیام سید مسعود عسگریان آمده است:
مقام معظم رهبری در یکی از سخنرانی‌هایشان، فعالیت و کار پزشکان و پرستاران در زمینه خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا را جهاد فی سبیل ا… دانستند.
بی‌شک بخش عظیمی از آرامش و سلامت بیماران مرهون تلاش و زحمات قشر پرستاران است که بی‌وقفه و خاضعانه از سر اخلاص با برخورداری از دانش روز، به مراقبت و بهبود بیماران کمک می‌کنند.
نام‌گذاری روز ولادت یگانه پرستار کربلا حضرت زینب(س) به نام روز پرستار، مدال افتخار زرینی بر عظمت و قداست حرفه پرستاری است که نجات جان هم‌نوعان خود را در تمام ساعات شبانه‌روز بر عهده دارند.
روز پرستار، روز جلوه فداکاری عزیزانی است که زندگی و سرمایه عمرشان را به کار می‌گیرند تا بتوانند سلامت جامعه را به ارمغان آورند؛ بزرگوارانی که آسایش را از خود دریغ می‌کنند تا آرامش را به دیگران ببخشند.
همراهی و ایثار گروه پرستاری در نظام سلامت کشور و به‌ویژه روزهای بحرانی بیماری کرونا، شاهدی محکم از هدفمندی و تعهد این مجموعه دلسوز و فرهیخته است.
با توجه به جانفشانی پرستاران فداکاری که در راه خدمت به مردم شریف استان و در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا قرار دارند، از مردم شریف همدان عاجزانه درخواست داریم که شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند و ضمن توجه به رعایت فاصله اجتماعی، بدون ماسک در محافل عمومی حضور پیدا نکنند؛ زیرا تاوان این بی‌احتیاطی‌ها را می‌بایست کادر درمان، همشهریان و در نهایت تک تک هم‌میهنان سرزمین عزیزمان بدهند.
امیدواریم که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از سوی مردم و جدی گرفتن بحران کرونا، دیگر شاهد از دست دادن هیچ عزیزی به‌ویژه نیروهای خدوم حوزه سلامت استان نباشیم.
اینجانب به نمایندگی از اعضای شورای شهر و مردم قدرشناس همدان ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار به فرشتگان سپیدپوش سلامت و حافظان عرصه ایثار و خدمت کشور به‌ویژه کادر پرستاری و بهیاری استان همدان، از تلاش‌های ارزنده و عملکرد مؤثر این عزیزان قدردانی می‌کنیم و امیدواریم همچنان سربلند و سرافراز باشند.

 

انتهای پیام/

رئیس شورای شهر همدان طی ارسال پیامی ضمن گرامیداشت میلاد حضرت زینب(س)، اسوه ایثارگری و روشنگری دشت کربلا و روز پرستار، از تلاش‌ها و زحمات کادر درمان استان به‌ویژه پرستاران و بهیاران قدردانی کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *