برای اقدام ملی مسکن در همدان اتفاقی نیفتاده است

برای اقدام ملی مسکن در همدان اتفاقی نیفتاده است

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به افزایش بی‌رویه قیمت به ویژه در حوزه مسکن گفت: با افزایش بی رویه قیمت‌ها مردم نقره داغ شده‌اند و متأسفانه از مسؤولان حوزه مسکن به ویژه رئیس شورای مسکن استان و اداره کل راه و شهرسازی در راستای تأمین مسکن ارزان قیمت اقدامات مؤثری مشاهده نشده است.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، علی رحیمی‌فر در هفتاد و یکمین جلسه صحن شورا افزود: مدیران مربوط به حوزه مسکن باید پاسخ گوی افزایش غیرمتعارف و بی‌رویه و افسارگسیخته مسکن باشند.

رحیمی‌فر اضافه کرد: با تعطیلی مسکن مهر بیم آن می‌رفت که در بازار عرضه و تقاضای مسکن خلأ ایجاد شود براین اساس شورای مسکن استان و اداره کل راه و شهرسازی می‌بایست رویکردی مؤثر در زمینه قانون مسکن ارزان قیمت اتخاذ می‌کردند.

وی اظهار کرد: متأسفانه علی رغم تصویب شورای شهر همدان با تخفیف ۵۰ درصدی عوارض به مسکن اقدام ملی تاکنون حتی یک متر‌مربع پروانه ساختمانی در این حوزه صادر نشده است.

این عضو شورای شهر همدان ادامه داد: امروز شاهد برابری نرخ مسکن در همدان با سایر مراکز استان‌های مشابه نیستیم، بلکه متأسفانه آنچه که اتفاق افتاده رقابت نرخ مسکن در همدان با تهران بوده است.
رحیمی‌فر در پایان سخنانش اظهار کرد: امید است در چند ماه باقی مانده از کار دولت، در بحث مسکن ارزان قیمت در استان تحرک ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *