نخبگان ملی برای همدان یادگاری بگذارند

نخبگان ملی برای همدان یادگاری بگذارند

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد: نخبگان ملی برای همدان یادگاری بگذارند.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان به نقل از  روزنامه هگمتانه، ابراهیم مولوی در گفتگو با خبرنگار هگمتانه گفت: در چند روز اخیر شاهد درخشش دو چهره از خطه همدان در عرصه ملی بودیم که مایه سرور و مباهات برای همدان شد.
این عضو شورای اسلامی شهر همدان اضافه کرد: ریاست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی توسط حمیدرضا حاجی بابایی و نایب رئیسی شورای عالی استان‌ها توسط حمید بادامی نجات رقم خورد که هر دو رخداد در نوع خود برای استان همدان کم نظیر و البته فرصت طلایی قلمداد می‌شود.
رئیس سابق شورای اسلامی شهر همدان خاطرنشان کرد: نخبه کسی است که از فرصت‌های پیش رو برای خود و دوران معاصر خود چیزی به یادگار می‌گذارد تا در تاریخ از او به نیکی یاد شود.
مولوی ضمن ابراز امیدواری و آرزوی توفیق برای خدمت‌گزاران نظام مخصوصاً این دو چهره همدانی، تأکید کرد: از این عزیزان انتظار می‌رود در مقطع کنونی که لطف خدا شامل حال ایشان شده اقدامات مؤثری را برای استان همدان رقم بزنند.
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر همدان در پایان اظهار کرد: یکی از مطالبات شورای شهر در دوره پنجم توجه به زیرساخت‌های مطالعاتی و پژوهشی مدیریت شهری است که در این راستا تقویت بودجه مراکز مطالعات و پژوهش‌های شوراها در اقصی نقاط کشور می‌تواند عامل مؤثر و ماندگار باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *