پیام رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا به‌مناسبت روز شوراها

پیام رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا به‌مناسبت روز شوراها

کامران گردان، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان طی ارسال پیامی نهم اردیبهشت‌ماه را که همزمان با تأسیس شوراها، در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام «روز ملی شوراها» نام‌گذاری شده است، به تمامی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها تبریک گفت.


به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ متن پیام بدین شرح است:

فرارسیدن نهم اردیبهشت‌ماه که در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام «روز ملی شورا» نام‌گذاری شده، یادآور تلاش فراوان ایرانیان برای متبلور ساختن اصل اسلامی «و امرهم شوری بینهم» است که تدبیر امور کشور از ریز و درشت و خرد و کلان، در ید با کفایت نمایندگان شایسته و منتخب ملت قرار گیرد تا مجریان امور مملکتی و قانون‌گذاران را یار و یاور باشند و در مسیرِ حلقه وصل مردم و مسئولان، نقش‌آفرینی کنند.
اکنون که ۵ دوره شوراهای اسلامی شهرو روستا را پشت سر می‌گذاریم، فراز و نشیب‌های حاکم بر این نهال رو به رشد و بالندگی آن بیش از همیشه نمایان شده است.
می‌بایست شکرگذار خداوند باشیم که امکان خدمتگزاری به مردمی که از هر نظر شایسته خدمت هستند، برای شورایی‌ها فراهم آورده است؛ خدمتی که اگر با درستی، صداقت و تعهد و تلاش خردمندانه و کارجمعی همراه با همدلی و مردم‌سالاری بدون مطالبه‌گری شخصی و حزبی صورت گیرد، مایه روسفیدی و سرافرازی در پیشگاه خداوند خواهد شد.

ضرورت دارد در این زمان که به انتخابات دور ششم شوراهای اسلامی شهرها و روستاها نزدیک می‌شویم به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «بهترین نماینده شوراها کسی است که درد مردم را بداند، با مردم همدل و صمیمی باشد، از فساد دور باشد و دنبال اشرافی‌گری خود نباشد» اشاره‌ کنم؛ زیرا اهمیت شوراها، انتخاب نماینده اصلح و نقش آنها در نظارت امور شهری و روستایی، انکارناپذیر است.
اینجانب به‌عنوان نماینده منتخب مردم در دور چهارم و پنجم شورای شهر همدان؛ این روز ملی را به همه‌ اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا که با وظیفه‌شناسی در حل مشکلات مردم تلاش می‌کنند، تبریک می‎گویم و توفیق روزافزون تمامی این عزیزان را در راستای انجام رسالت سترگ شورا و خدمت به مردم شریف ایران به‌ویژه استان همدان، از درگاه ایزد متعال خواستارم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *