تسریع در صدور حکم شهردار همدان از سوی وزیر کشور

تسریع در صدور حکم شهردار همدان از سوی وزیر کشور

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به تأخیر در روند تأییدیه شهردار منتخب شورای ششم و با توجه به اینکه اکثریت اعضای شورای شهر، سید مسعود حسینی را به‌عنوان شهردار انتخاب کردند، درخواست کرد: وزیر کشور، حکم شهردار را هرچه سریع‌تر صادر کند تا شهرداری از این روند منفعلانه، خارج شود.


به گزارش روابط‌عمومی شورای اسلامی شهر همدان؛ اکبر کاوسی‌امید در نطق پیش از دستور جلسه صحن شورا، خطاب به مجمع نمایندگان استان تأکید کرد: ما به‌عنوان منتخبان شهروندان همدانی در پارلمان شهری همدان تقاضا داریم که ضمن کنار گذاشتن اختلافات، نسبت به پیدا کردن افق مشترک در حوزه استاندار همدان تعاون داشته باشند، زیرا تفرقه بین نمایندگان موجب می‌شود استاندار غیربومی در این پست قرار گیرد؛ از این‌رو انتظار می‌رود با اتحاد و اهتمام بیشتری تلاش کنند تا استاندار بومی انتخاب شود.
وی در ادامه ضمن تبریک برای موفقیت دولت سیزدهم در امر واکسیناسیون، گفت: کشور ایران در حوزه واکسیناسیون، رکورد دنیا را شکست که آرامش در فضای روانی جامعه ایجاد شد و ثابت کرد خواستن، توانستن است.
کاوسی‌امید همچنین با اشاره به وحدت منطقه‌ای که از سوی رئیس دولت سیزدهم به سرانجام رسیده است؛ افزود: در ارتباطات منطقه‌ای با روسیه و چین موجب شد که مقدمات روابط بین‌منطقه‌ای ایران با سایر کشورهای همسایه فراهم شود و در این صورت، مشکلات تحریم‌ کم اثر خواهد شد.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای شهر همدان در پایان عنوان کرد: استاندار دولت قبلی که در دولت فعلی هم مستقر است و پیشنهادات و وعده‌های زیادی داد که محقق نشد و در این‌بین تعدادی از درخواست‌های جزئی شورا از برخی از دستگاه‌هایی اجرایی هم به سرانجام نرسید؛ از این‌رو درخواست داریم این موارد هم مورد توجه قرار گیرد تا مطالبات مردمی بر روی زمین نماند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *