هدف گذاری اجرای ۱۴۰ هزار تن آسفالت در سال ۱۴۰۱

هدف گذاری اجرای ۱۴۰ هزار تن آسفالت در سال ۱۴۰۱

 

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان از پیش‌بینی اجرای ۱۴۰ هزار تن آسفالت در سال ۱۴۰۱ خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مهدی حیدری در گفتگویی با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ حدود ۷۷ هزار تن آسفالت در معابر فرعی و اصلی شهر اجرا شده است، گفت: از این مقدار آسفالت حدود ۳۵ هزار تن توسط سازمان عمران و مابقی توسط پیمانکاران مناطق در سطح معابر شهری اجرا شده است.
وی با اشاره به ظرفیت خوب سازمان عمران شهرداری همدان در تولید آسفالت با کیفت و مرغوب اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته انتظار می‌رود برای سال ۱۴۰۱ تولید و اجرای آسفالت به دو برابر افزایش یافته و تولید حدود ۱۴۰ هزار تن محقق شود.
حیدری با بیان اینکه بهترین آسفالت باکیفیت را سازمان عمران شهرداری همدان تولید و پخش می‌کند، اضافه کرد: تقویت سازمان عمران شهرداری در پخش و تسطیح آسفالت را در برنامه‌های آتی پیش‌بینی کرده‌ایم و امسال برای نخستین بار در بودجه مناطق شهرداری خرید قیر برای سازمان لحاظ شده که در حال عملیاتی شدن است.
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: در حال حاضر مناقصه خرید دستگاه دوم تولید آسفالت دانش بنیان شهرداری همدان برگزار شده که در طی مراحل قانونی خود است.
حیدری یکی از عوامل اعتمادسازی مردمی را تسریع در پیگیری مطالبات آنها برشمرد و یادآورشد: بیشترین نارضایتی شهروندان از مدیریت شهری درخصوص آسفالت‌ریزی در سطح معابر بوده، که توجه به این مطالبه و مردم جزو اولویت‌های جدی قرار گرفته است.
وی از آغاز عملیات اجرای آسفالت معابر شهر از ماه گذشته خبر داد و گفت: تأکید شورا بر اجرای آسفالت با کیفیت در معابر است و ما باید در این راستا از ظرفیت خوب کارخانه آسفالت شهرداری همدان استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *