روابط عمومی‌ها جایگاه و نقش مهمی در هر سازمانی دارند / نقش مؤثر نیروی هوایی در پیروزی انقلاب اسلامی

روابط عمومی‌ها جایگاه و نقش مهمی در هر سازمانی دارند / نقش مؤثر نیروی هوایی در پیروزی انقلاب اسلامی

 

نود و یکمین جلسه علنی صحن شورای اسلامی شهر همدان هم زمان با روز ارتباطات و روابط عمومی‌ها و نیز با حضور فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید محمد نوژه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این جلسه با بیان اینکه جایگاه و نقش روابط عمومی‌ها در هر سازمان و اداره‌ای مهم است، گفت: روابط عمومی‌ها نقش برقراری ارتباط بین مردم و مسؤولان و مسؤولان با مجموعه نیروی انسانی هر سازمان و دستگاه را به عهده دارند.
محمود مسگریان جایگاه و نقش روابط عمومی‌ها در هر سازمان و اداره‌ای را مهم دانست و اظهار کرد: روابط عمومی‌ها نقش برقراری ارتباط بین مردم و مسؤولان و مسؤولان با نیروی انسانی هر سازمان و دستگاه را به عهده دارند. وی با تبریک فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی‌ها گفت: روابط عمومی‌ها در ابتدا باید خواسته‌ها و نیازها را انعکاس دهند و برای بازتاب اقدامات و اتفاقات دستگاه مربوطه تلاش کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: این پل ارتباطی از اهمیت بالایی برخوردار است و این مهم مسؤولیت را در این بخش سنگین‌تر می‌کند که بتوانند با صداقت و تقوا این وظیفه خطیر را انجام دهند.
مسگریان افزود: روابط عمومی‌ها همچنین باید ارتباط مؤثری با رسانه‌ها داشته باشند.


*نقش مؤثر نیروی هوایی در پیروزی انقلاب اسلامی

وی در ادامه جلسه خطاب به فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید محمد نوژه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ضمن تقدیر از رشادت‌ها و مجاهدت‌های این ایثارگران، اضافه کرد: زحمات این عزیزان از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و همراهی با انقلاب تا پس از پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی و تقدیم شهدای والامقام نیروی هوایی به کشور، انقلاب و اسلام ستودنی است.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: امید است این جان بر کفان در نیروی هوایی همواره در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با تبعیت از فرمانده معظم کل قوا سربلند و موفق باشند.
وی در خصوص درخواست‌های مطرح شده فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید محمد نوژه مبنی بر نام گذاری برخی اماکن شاخص شهر به نام شهدای ارتش نیز خاطرنشان کرد: امید است این مهم در دستور کار کمیته نام گذاری قرار گرفته و خواسته‌های این عزیزان با بررسی کارشناسی‌تر انجام شود.


*علی‌اکبر نظری: نظامیان، زینت حاکمان و ولایت‌ها هستند

عضو شورای اسلامی شهر همدان هم مستحکم‌ترین جایگاه از دیدگاه حضرت امام علی(ع) را ارتشیان و نظامیان دانست و اظهار کرد: نظامیان، زینت حاکمان و ولایت‌ها هستند و عزت و اقتدار حاکمان از نیروی نظامی آنها است.
علی‌اکبر نظری با بیان اینکه اگر در دین، عزت و شرافتی حاکم است مدیون خون پاک شهدا هستیم، گفت: امنیت موجود قطعاً حاصل تلاش‌های نیروهای نظامی است و نیروی هوایی از ابتدای انقلاب با امام خمینی (ره) همراه بوده و بسیاری از توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.
عضو شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: بسیاری از مشکلات در سطح جهانی را نیروی هوایی به عنوان دژ محکم ملت حل می‌کردند و بر این اساس باید در حد اختیار و توان در قدردانی از آنها کمک کنیم.
نظری خواستار نام گذاری بلواری در بین مسیر منوچهری به سمت مریانج به نام شهدای سرباز شد، افزود: برای نام گذاری به نام شهدای خلبان نیز یکی از اماکن شاخص شهر همدان از جمله مصلی یا میدان قایم در نظر گرفته شود.

*تقدیر از روابط عمومی شورا در صحن

گفتنی است، در این جلسه به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات از مجموعه فعال روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان نیز تقدیر شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.