درباره نتایج آزمایش پل غدیر، با کسی تعارف نداریم

درباره نتایج آزمایش پل غدیر، با کسی تعارف نداریم

رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان در جلسه آغاز به کار کمیته‌های تخصصی ذیل کمیسیون فنی و عمرانی شورا، با بیان اینکه نظر مستخرج از کمیته‌ها باید در شئون و اختیارات شورا ملاک عمل قرار گیرد، گفت: سیاست‌گذاری و نظارت بر حسن اجرای امورات قانونی از وظایف شوراست.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، مهدی حیدری در جلسه کمیسیون فنی عمرانی با موضوع معارفه اعضای کمیته‌های عمران، حمل و نقل، اچ اس‌ای و بررسی دسترسی‌های پروژه غدیر اظهار کرد: شروع به کار کمیته‌های علمی در بخش‌های فنی عمرانی، ایمنی و حمل و نقل و ترافیک به عنوان ارکان توانمند، تخصصی، با انگیزه و پر شور در کنار شورا، منشأ اقدامات و برکاتی خواهد بود و به عنوان اولین مأموریت، موضوع نتایج آزمایش بتن‌های مصرفی تقاطع غیر همسطح غدیر، بدون مسامحه و تعارف، مورد بررسی دقیق اساتید و نخبگان فنی و عمرانی قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه نظرسنجی صورت گرفته از کمیته‌ها باید در شئون و اختیارات شورا ملاک عمل قرار گیرد، گفت: سیاست‌گذاری و نظارت بر حسن اجرای امورات قانونی از وظایف شوراست.
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: از ابتدای آغاز به کار شورای ششم پیگیر تشکیل کمیته‌های علمی تخصصی به منظور پیگیری بسیاری از موضوعات مهم و حساس بودیم.
حیدری به سپری شدن یک سال از عمر شورای ششم اشاره کرد و افزود: یک سال که هر کمیته می‌توانست چندین موضوع مهم و اثرگذار را پیگیری کند؛ از دست دادیم و باید در فرصت باقی مانده نهایت استفاده را داشته باشیم.
وی در ادامه با اشاره به درخواست اهالی کوی فرهنگیان به ویژه فاز ۳ در خصوص راه‌های دسترسی و وضعیت پل غدیر، تصریح کرد: پس از اصلاح هندسی و ایجاد تقاطع غیرهمسطح بحث ورودی کوی به ویژه برای اهالی فاز ۳ محل دغدغه شده است.
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: پیشنهادهایی به منظور رفع این دغدغه ارائه شده است اما تصمیم نهایی توسط شورای هماهنگی ترافیک اتخاذ خواهد شد و شهرداری و شورا تصمیم‌گیرنده نهایی نیستند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *