عملکرد سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری همدان مجاهدانه است

کاوسی

عملکرد سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری همدان مجاهدانه است

رئیس کمیسیون برنامه بودجه و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر همدان گفت: عملکرد سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری همدان مجاهدانه است.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی امید در جلسه کمیسیون برنامه بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر همدان، افزود: اقدامات سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری همدان قابل تقدیر است چرا که نسبت به برنامه‌های پیش بینی شده جلوتر هستند .
وی اظهار داشت: موفقیت سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری همدان با توجه ویژه شهردار و حمایت و پشتیبانی اعضای شورای شهر محقق شده است.
وی با بیان اینکه هماهنگی خوبی بین سازمان فناوری اطلاعات شهرداری با شورای شهر و شهردار وجود دارد، اظهار داشت: با این همدلی و هماهنگی شهرداری الکترونیک سبب افزایش رضایتمندی مردم شده که همدلی مضاعف این هدف را تسریع خواهد کرد.
کاوسی امید در ادامه هوشمندسازی مدیرت شهری را از اولویت‌های شورای ششم برشمرد و گفت: در این راستا باید با حمایت و پشتیبانی اعضای شورای شهر سازمان فناوری و اطلاعات را در رسیدن به هدف مورد نظر کمک کنیم.
گفتنی است در این جلسه مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری همدان به ارائه گزارش عملکرد این سازمان پرداخت و نیز گزارشی از اولویت‌بندی و زمانبندی برنامه پنج ساله پروژه‌های فناوری اطلاعات ارائه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *